Учні ще п’ятьох освітніх закладів громади найближчими днями їздитимуть на навчання новими «Школяриками»

14:51 19 Лютого 2024

Наприкінці минулого року автопарк відділу освіти Дрогобицької міської ради поповнився ще чотирма «Школяриками», необхідними для довезення учнів.

Після отримання ключів, тривалий час займає процедура реєстрації транспортних засобів та отримання номерних знаків. Ця робота – вже на фінішній прямій, відтак найближчими днями, після затвердження розроблених маршрутів, автобуси вийдуть на рейси, а учні зможуть доїжджати на навчання швидко та з комфортом.

Нові «Школярики» довозитимуть школярів, які навчаються у Рихтицькій СЗШ, Добрівлянському НВК, ЗОШ № 6 міста Стебник, ЗОШ № 8 та ЗОШ № 3 міста Дрогобич, де навчаються діти з інклюзією.

Про це поінформував начальник відділу освіти Роман Грицай.

За словами посадовця – програма співфінансування придбання шкільних автобусів на Львівщині продовжує працювати. Відтак за наявності співфінансування, Дрогобицька громада подаватиме заявку на закупівлю ще одного автобуса, аби повноцінно закрити потребу в довезенні школярів у громаді.

Нагадуємо, різка потреба в шкільних автобусах виникла з початком повномасштабної війни, коли відділ освіти передав наявні автобуси для потреб ЗСУ. Згодом, завдяки обласній програмі співфінансування, потребу в транспортних засобах почали відновлювати. Дрогобич при цьому забезпечив співфінансування у розмірі 50%.

Усі закуплені автобуси українського виробництва. Кожен «Школярик» розрахований на 30 пасажирських місць. Транспортні засоби оснащені всім необхідним для довозу школярів, зокрема й для транспортування дітей з інклюзією.

Перейти до вмісту