З турботою про екологію: Дільниця зеленого господарства нагадує про послуги подрібнення гілок та кронування дерев

14:36 19 Лютого 2024

Зважаючи на наближення весняного періоду у мешканців Дрогобицької територіальної громади гостро постає питання сезонного кронування дерев на прибудинкових територіях ОСББ та власних присадибних ділянках. А також актуальним є питанням утилізації старих гілок та їхнього подрібнення. Зважаючи на це Дільниця зеленого господарства КП «СМУ» нагадує, що у їхньому комунальному підприємстві можна замовити низку послуг, пов’язаних із обрізкою, кронуванням дерев та подрібненням гілок.

Як розповіла Наталія Пилипів, керівниця Дільниці зеленого господарства – їхня структура веде систематичну роботу з обрізки старих аварійних дерев, кронування та омолодження існуючих дерев, а також висадки нових зелених насаджень.

У весняно-осінній період такі роботи ведуться активніше, адже обрізку старих гілок можуть проводити як на території ОСББ, так і в приватному секторі. Таку послугу надають саме в Дільниці зеленого господарства, замовити її можна заздалегідь зателефонувавши працівникам.

Відтак, в Дільниці зеленого господарства наголошують – роботу із крокування дерев слід доводити до логічного завершення, адже хаотично викинуті гілки та обрізки дерев на вулицях міста лиш захаращують прибудинкові території та створюють стихійні сміттєзвалища біля сміттєвих майданчиків. Оскільки, гілки дерев не відносяться до твердих побутових відходів їх не слід викидати поблизу контейнерів із сміттям.

Викидання відходів деревини біля смітників тягне за собою штраф. Тому ми закликаємо голів ОСББ, установи та організації міста, а також мешканців приватного сектору, при проведенні обрізки замовляти послугу подрібнення гілок дерев на щепу. Її в подальшому можна використати як для опалення, так і в якості органічного добрива, – наголошує Наталія Пилипів. 

Наразі, силами комунальних працівників тривають роботи із видалення старих дерев у селі Унятичі та в парку Культури та відпочинку, що у Дрогобичі.

У КП «СМУ» устаткування з подрібнення гілок є повністю автономним. Для замовлення послуги подрібнення деревини на щепу слід звертатись за телефонами: 067 801 8478, 097 228 4489, 067 313 1876. А для обрізки та кронування дерев за номером: 3-71-25, 3-79-27, 067-313-18-76 (Наталія Пилипів).

Перейти до вмісту