Повідомити про житлово-комунальну проблему на Відкрите місто

За допомогою цього розділу ви маєте змогу повідомити служби міста про житлово-комунальні проблеми в місті.

Завдяки небайдужим мешканцям на сьогодні вирішено більше 1200 ж/к проблем міста

Відкриті (служба не взяла проблему в роботу)

В роботі (служба працює над проблемою)

Закритих (служби вирішила проблему повністю, або частково)

*Закриту проблему користувач може відкрити у будь який час

Як скористатись?

Якщо Ви бажаєте проінформувати міську владу про ту чи іншу проблему, яку необхідно вирішити, залиште своє повідомлення про неї на цій сторінці натиснувши «Повідомити».

Авторизуватись ви можете натиснувши

Надіслати звернення можна натиснувши “Повідомити” або через сайт Відкрите місто

Якщо Ви хочете взяти участь у вирішенні уже виявлених проблеми, тоді перегляньте перелік опублікованих проблем та визначте для себе, що Вам під силу вирішити самостійно або організованою групою мешканців. Залиште коментар про свої наміри під повідомленням про проблему, щоб його побачив автор.
Дякуємо Вам за активну громадянську позицію та участь у виявленні та вирішенні проблем міста.
Лише спільно ми можемо зробити Дрогобич кращим!

Інформація

Будь-яке місто не можливо уявити без різних великих і малих комунальних проблем, які вимагають вирішення. Місто Дрогобич, на жаль, не є виключенням.
Кожен з нас, мешканців міста, зустрічається з цими прикрими неприємностями. Це, для прикладу, відкриті люки, ями на дорогах, переповненні сміттєві контейнери чи їх відсутність, поламані дерева чи неприбрані прибудинкові території.
Разом ми можемо зробити так, щоб цих проблем ставало менше, а життя у місті – комфортнішим.

Сервіс працює згідно рішення виконавчого комітету № 150 “Про реалізацію спільного Проекту „Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади” в м. Дрогобич

Типові питання

Що відрізняє цю платформу від інших подібних ресурсів?

Це тісна взаємодія органів влади з громадськими організаціями та мешканцями міста. Сталість та ефективність роботи платформи забезпечує Меморандум про співпрацю Фонду Східна Європа з Дрогобицькою міською радою.

На сьогодні, це єдиний електронний ресурс, який може забезпечити ефективність у вирішенні Вашої проблеми чи скарги.

Важливо…

Якщо автор повідомлення вважає, що проблему не вирішено, або вирішено не якісно, він має можливість повторно її відкрити, обґрунтувавши свої дії.

Якщо проблема закрита і повторно не відкрита протягом 25 днів, вона переноситься в архів. З архіву повторно відкрити повідомлення неможливо.