Повідомити про житлово-комунальну проблему на Відкрите місто

За допомогою цього сервісу ви маєте змогу повідомити служби міста про житлово-комунальні проблеми Дрогобицької територіальної громади.

Як скористатись?

У вкладці “Сервіс” необхідно натиснути кнопку “Перейти до сервісу”.

Якщо Ви бажаєте проінформувати міську владу про ту чи іншу проблему, яку необхідно вирішити, залиште своє повідомлення на сайті.

Інформація

За допомогою сервісу “Відкрите місто” ви маєте змогу повідомити служби міста про житлово-комунальні проблеми Дрогобицької територіальної громади.

 

Сервіс працює згідно рішення виконавчого комітету № 150 “Про реалізацію спільного Проекту „Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади” в м. Дрогобич

Типові питання

Що відрізняє цю платформу від інших подібних ресурсів?

Це тісна взаємодія органів влади з громадськими організаціями та мешканцями міста. Сталість та ефективність роботи платформи забезпечує Меморандум про співпрацю Фонду Східна Європа з Дрогобицькою міською радою.

На сьогодні, це єдиний електронний ресурс, який може забезпечити ефективність у вирішенні Вашої проблеми чи скарги.

Важливо…

Якщо автор повідомлення вважає, що проблему не вирішено, або вирішено не якісно, він має можливість повторно її відкрити, обґрунтувавши свої дії.

Якщо проблема закрита і повторно не відкрита протягом 25 днів, вона переноситься в архів. З архіву повторно відкрити повідомлення неможливо.

Перейти до вмісту