КП «Муніципальна варта» інформує:

КП «Муніципальна варта» інформує:
несвоєчасне скошування трави, відсутність урн біля магазинів
є порушенням Правил благоустрою

Сьогодні працівники КП «Муніципальна варта» здійснили рейд з метою виявлення порушення Правил благоустрою м.Дрогобич, зокрема неналежних утримань прибудинкових території юридичними та фізичними особами. Вздовж маршруту «муніципали» виявили численні порушення, в основному – це некошена трава, що надає місту непривабливого вигляду. Також виявлено відсутність урн для сміття біля магазинів. Із власниками та керівниками недоглянутих територій «муніципали» провели роз’яснювальні роботи та видали попередження у вигляді приписів. Порушникам дано час на виправлення недоліків.
Принагідно звертаємося до дрогобичан:
Шановні керівники підприємств та організацій, власники приватних домоволодінь, просимо своєчасно скошувати траву та бур’яни на прилеглих та закріплених територіях, а також слідкувати за належним їх утриманням.
Якщо підприємство, чи організація не має змоги самостійно викосити траву, необхідно заключити договір з комунальними підприємствами міста Дрогобич, що здійснюють заходи з благоустрою.
Нагадуємо, що за несвоєчасне скошування трави та бур’янів на прилеглих та закріплених територіях, порушники будуть притягуватись до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів.
 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні