Дрогобич – у числі кращих: які рейтинги очолила Дрогобицька громада у квітні

15:08 1 Травня 2024

У квітні Дрогобицьку громаду відзначили у кількох рейтингах різного спрямування – від організації робочих процесів ОМС до підтримки та допомоги військовослужбовців.

Так, за кількістю коштів, які були виділені з місцевого бюджету на підтримку Сил Оборони у 2022 році та за 10 місяців 2023 року Дрогобич посів 15-те місце у ТОП-40 міст України. Такий рейтинг сформували ГО «Спротив» та інформаційний ресурс «Нова Економіка Media» на основі аналітики видатків місцевих бюджетів.

За підсумком Конкурсу, організованого Фундацією інституційного розвитку за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», Дрогобич відзначили в числі кращих практик залучення громадськості до прийняття рішень та організації антикорупційної роботи в ОМС.

10 відібраних практик, в числі яких і Дрогобич, будуть опубліковані на ресурсах Фундації та партнерів, а представники громад будуть запрошені на офлайн-інтенсиви з ефективної комунікації та отримають комунікаційну підтримку. Також успішність практики відзначається в подальшому при відборі проектів громади та підтримки її міжнародними фундаціями.

Також значною перемогою для Дрогобича стало повернення міста до 5-ки прозорих міст України. Програма громадської організації Transparency International Ukraine проводила рейтингове дослідження прозорості міст України. Аналітики організації оцінили діяльність 80 найбільших міст України та перевірили 4 000 індикаторів.

До 5-ки прозорих міст України, окрім Дрогобича, увійшли Львів, Дніпро, Мукачево та Тернопіль.

Перейти до вмісту