Працівники КП «Дрогобичводоканал» завершили кількамісячне онлайн-навчання у Краківському водоканалі

16:00 14 Травня 2024

Упродовж трьох місяців тривало навчання працівників КП «Дрогобичводоканал», яке організував Краківський водоканал спільно з Краківським політехнічним університетом, за посередництва КУ «Інститут міста Дрогобича». Сьогодні, 14 травня, відбулось офіційне завершення онлайн навчання.

Під час завершальної онлайн-зустрічі голова Краківського водоканалу Пйотр Зєнтара підсумував результати проведеного навчання та засвідчив свою підтримку у подальшій співпраці та майбутніх навчаннях.

Дуже радий, що нам вдалось провести такий цикл навчання між нашими підприємствами. Але, незважаючи на все, я є прихильником безпосереднього контакту, тому сподіваюсь на швидку зустріч, щоб обговорити усі майбутні шляхи співпраці. Ми вважаємо, що логічним продовженням нашого навчання буде стажування працівників «Дрогобичводоканал» у Польщі, – звернувся до присутніх Пйотр Зєнтара.

На онлайн-зустрічі були також присутні міський голова Дрогобича Тарас Кучма, керівник КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка та начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала.

Щиро вдячний громаді Кракова за усю підтримку та допомогу, яку ми отримуємо від початку повномасштабного вторгнення. Дякуючи Пйотру нам вдалось відкрити абсолютно новий вид співпраці. Сподіваюсь, він буде корисним як для нас, так і для наших краківських колег, – зазначив міський голова Тарас Кучма.

Пйотр Зєнтара, Тадеуш Жаба і представник Краківського політехнічного університету Станіслав Рибіцкий, який також брав участь у навчаннях, під час зустрічі одноголосно висловили сподівання, що Україна невдовзі переможе російського агресора і відтак буде можливість ще більше активізувати співпрацю між водоканалами.

Навчання працівників КП «Дрогобичводоканал», яке проводив краківський водоканал спільно з Краківським політехнічним університетом, тривало упродовж трьох місяців, тричі на тиждень у форматі онлайн-лекцій. У підсумку працівники КП «Дрогобичводоканал” складатимуть іспит, за результатами якого отримають сертифікат про вивчення нових технологій у галузі водопостачання та водовідведення.

Перейти до вмісту