Завтра у Дрогобичі забіг “Незалежності у вишиванках”

23 Серпня 0:00

Дрогобич приєднується до міст-учасників всеукраїнської бігової ініціативи «Забіг у вишиванках» і вперше проведе святковий забіг 24 серпня 2019 року!

“Забіг у вишиванках” – яскраве патріотичне та родинне свято, свято єдності, коли українці згуртовуються, та усі разом, вдягнені у найкращі вишиванки, беруть участь у масовому забігу, символізуючи волю та незалежність нашої країни та нації.

Місце: Дрогобич, площа Замкова Гора Реєстрація: 8:00-8:30 Розминка: 8:45 Старт: 9:00

Благодійний забіг 1.5-3 км (відбудеться збірка коштів на лікування Матвійка Цихівського) Дистанція на вибір: 1 коло – 1.5 км, 2 кола – 3 км Забіг «Незалежності» – символічні 28 км навколо Дрогобича пробіжать Іван Гуляк та Михайло Волошин Старт: 09:30 Фініш 12:00 Замкова Гора Карта маршруту: https://drive.google.com/open?id=1jdft9rjElat8WSNMfTLQ9g1gkXJzRUt7&usp=sharing

Мета пробігу – популяризація здорового способу життя, поширення патріотичного настрою серед українців, залучення населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, розширення мережі бігунів-любителів. Забіг у вишиванках для усіх: і тих, хто бігає професійно, і тих, хто хоче спробувати пробігти вперше.

Вікові обмеження відсутні!

Запрошуйте друзів, знайомих, своїх рідних, щоби приєднатися до великого Всеукраїнського забігу та продемонструвати єдність, патріотизм та підтримку спорту в Україні!

Усі учасники самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я.

Чат-бот Гаряча лінія