Хода, молебень та концерт: Яка програма святкування Дня Незалежності України у Дрогобичі?

22 Серпня 0:00

https://youtu.be/jY-zcmvX05w

Вже у цю суботу, 24 серпня, в Україні відзначатимуть 28-му річницю Незалежності української держави.

У найпатріотичніший для українців день у Дрогобичі молитимуться за майбутнє України та радітимуть з нагоди її 28-го Дня народження.

О 5:00 всіх охочих запрошують на ранішній підйом на Вежу Дрогобицької Ратуші, де Україну вітатимуть з Днем Незалежності.

О 15:00 на площі Тараса Шевченка відбудеться конкурс малюнку на асфальті серед дітей.

О 17:00 на дрогобичан та гостей міста чекають на площі Тараса Шевченка, де відбудеться урочисте віче та концертна програма за участі Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України «Верховина».

З 19:00 у День Незалежності святкування на площі Тараса Шевченка продовжаться показовими виступами спортсменів міста: відділення спортивної акробатики ДЮСШ ім. І. Боберського, спортивного-оздоровчого клубу «Тайфун», спортивно-оздоровчого центру «Еней», федерації УШУ у Львівській області, Дрогобицько-Бориславського осередку «Боривітер» Львівської обласної федерації кіокушинкай карате, школи бойового гопака «Духобор».

Молодіжна розважальна програма розпочнеться о 20:00 і триватиме до 22:00.

Окрім цього, о 18:00 на території церкви Дрогобицьких священномучеників відбудеться Фестиваль національно-патріотичної пісні.

Запрошуємо дрогобичан та гостей міста долучитись до урочистих заходів з нагоди Дня Незалежності, зокрема взяти участь в урочистій ході з полотнищем 25-метрового Державного стягу, яка відбудеться напередодні — 23 серпня о 16:30.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія