Загинув захисник України, мешканець села Болехівці, Роман Стасик: вічна пам’ять Герою!

12 Червня 8:46

Чергова втрата спіткала Дрогобицьку громаду – під час захисту України від ворога загинув мешканець села Болехівці Роман Стасик.

Роман Стасик народився 24 жовтня 1981 року. Проживав у селі Болехівці. Закінчив Болехівську неповну середню школу, пізніше Стрийське ПТУ. Працював у КП «Дрогобичводоканал». Був хорошим спеціалістом та сумлінним працівником, за що був нагороджений грамотою міського голови.

В лютому 2023 року Романа мобілізували в ЗСУ, з кінця квітня він проходив службу під Мар’їнкою, Авдіївкою та Бахмутом, де виконував завдання парамедика.

На жаль, під час евакуації пораненого побратима з поля бою під Хромовим, Роман загинув, потрапивши під ворожі мінометні обстріли. Вдома в захисника залишилися батько, мати та брат з сім’єю. В рідному селі Болехівці Романа пам’ятатимуть як чуйного, спокійного, доброго односельчанина, турботливого та люблячого сина.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя — Романа Стасика.

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Час прибуття конвою з тілом загиблого та проведення чину похорону уточнюється.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

Перейти до вмісту