З 23 листопада у громадському транспорті Дрогобича встановлено нові тарифи на проїзд, — рішення виконавчого комітету ДМР

20 Листопада 0:00

У Дрогобичі встановили нові тарифи на проїзд у громадському транспорті.

Відповідне рішення у вівторок, 20 листопада, прийняли на засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Необхідність підняття тарифів аргументована підвищенням цін на складові тарифу. Востаннє тариф на проїзд у Дрогобичі підвищували у червні 2017 року.

З цього часу, як зазначив під час засідання виконавчого комітету начальник відділу економіки ДМР Тарас Бачинський, на 40% зросла вартість пального та підвищилась мінімальна заробітна плата.

З 23 листопада вартість проїзду у громадському транспорті становитиме 5 гривень.

Пенсіонерам за віком на міських маршрутах загального користування у Дрогобичі встановлено оплату вартості разового проїзду 3 гривні.

Для громадян пільгових категорій проїзд є безкоштовним.

До числа пільгових категорій, яким надано право безкоштовного проїзду в автобусах, входять: 1. Учасники бойових дій (в т.ч. АТО) та бійці-добровольці АТО; 2. Інваліди війни та особи з інвалідністю внаслідок війни; 3. Особа, яка супроводжує інваліда війни I групи; 4. Особи (ЧАЕС), віднесені до категорії I; 5. Особи -учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які належать до категорії ІІ; 6. Діти, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою; 7. Особи з інвалідністю I, II групи; 8. Особи з інвалідністю I групи по зору; 9. Діти-інваліди; 10. Особа, яка супроводжує інваліда I групи або дитину-інваліда; 11. Батьки загиблого військовослужбовця; 12. Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони , ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; 13. Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, що виховуються або навчаються у навчально-виховних та навчальних закладах; 14. Діти з багатодітних сімей; 15. Реабілітовані особи.

Зазначимо, учні також мають право скористатися пільговим проїздом у навчальні дні з 8:00 до 9:00 та з 13:00 до 16:00, пред’явивши учнівський квиток водію громадського транспорту.

Наголошуємо, тарифи наберуть чинності з п`ятниці, 23 листопада, після публікації у місцевому часописі «Галицька зоря».

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту