21 листопада у Дрогобичі відзначатимуть п’яту річницю Дня Гідності і Свободи: Перелік заходів

19 Листопада 0:00

У середу, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності і Свободи.

У цей день віддаємо шану патріотизму й мужності тих українців, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

У Дрогобичі заходи з відзначення Дня Гідності і Свободи розпочалися з понеділка, 19 листопада.

З цього дня і до кінця тижня у Центральній міській бібліотеці ім. В. Чорновола функціонуватиме виставка-роздум «Гартовані у полум’ї Майдану».

У День Гідності та Свободи, 21 листопада, о 15:00 у Сквері Героїв Небесної Сотні відбудеться віче-пам’яті, присвячене 5-й річниці Революції Гідності.

Зазначимо, загальноміське віче до Дня Гідності і Свободи у Сквері Героїв Небесної Сотні відбудеться вдруге, після його офіційно відкриття влітку 2017 року.

Вже о 18:30 дрогобичан та гостей міста запрошують до Народного дому імені Івана Франка на безкоштовний перегляд документального фільму «Вірю, чекаю, молюся».

У суботу, 24 листопада, у Дрогобичі відбудеться концерт автора офіційного гімну АТО лідера гурту «ШАБЛЯ» Вови Гейзера та Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних сил України.

Захід відбудеться у Народному домі імені Івана Франка о 17:00.

Окрім цього, впродовж місяця у відділі історії музею «Дрогобиччина» всіх охочих запрошують відвідати тематичні екскурсії у експозиції «Воїни Гідності та Свободи».

Дрогобицька міська рада запрошує всіх взяти участь у заходах, присвячених пам`яті українців, які віддали своє життя у боротьбі за вільне і гідне життя на рідній українській землі.

Чат-бот Гаряча лінія