У Дрогобичі вперше місце під встановлення банківського платіжного терміналу здають в оренду через систему онлайн-аукціону «ProZorro.Продажі»

11 Квітня 0:00

З 2018 року Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради розпочав роботу в системі онлайн-аукціонів «ProZorro.Продажі». У майбутньому планується проводити електронні торги щодо передачі в оренду приміщень, продаж прав організації ярмарок, продаж вторсировини, металобрухту та багато іншого чим володіють комунальні підприємства міста.

Нещодавно було прийнято рішення про встановлення у Центрі надання адміністративних послуг Дрогобича банківського платіжного терміналу. У ЦНАПі надають багато послуг, які передбачають оплату через банківські термінали, а терміналу у приміщенні ЦНАПу немає. Тому люди змушені йти в ЦНАП, потім в банк і знову повертатися в ЦНАП.

Відтак електронний лот про оренду нежитлового приміщення у Дрогобицькому ЦНАПі під термінал розміщено у системі «ProZorro.Продажі». Участь у торгах можуть взяти всі банки України.

«Завдяки тому, що здача в оренду місця під термінал відбувається через систему онлайн-аукціону «ProZorro.Продажі», то матимемо змогу бачити здорову конкуренцію між банками, а переможцем система обере того, який запропонує найвищу ціну», — зазначив голова постійної комісії ради з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу Юрій Кушлик.

Стартова ціна лоту — 550 гривень. Подати пропозиції можна до 23 квітня, проведення аукціону відбудеться 24 квітня.

З детальнішою інформацією про лот можна ознайомитись, перейшовши за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2018-04-10-000001-3

Чат-бот Гаряча лінія