Цього тижня на ремонт закладів освіти, медицини та культури Дрогобича з міського бюджету виділили 420,8 тис. грн

2 Серпня 15:52

Впродовж цього тижня, 29 липня – 2 серпня, з міського бюджету профінансовано 16850,4 тис.грн.

Про це повідомляють у фінансовому управлінні ДМР.

З них кошти в сумі 6678,4 тис.грн виділені на поточні потреби бюджетних установ, а саме виплату заробітної плати, оплату енергоносіїв, продуктів харчування, медикаментів, господарські потреби і благоустрій та прибирання міста.

За рахунок коштів освітньої субвенції, профінансовано 3613,4 тис.грн та медичної субвенції – 3391,4 тис.грн, які скеровано на виплату заробітної плати педагогічним та медичним працівникам.

Профінансовано кошти субвенції на оплату праці педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру сумі 69,9 тис.грн.

За рахунок відповідної субвенції з державного бюджету виділено кошти на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сумі 56,1 тис.грн.

Профінансовано кошти субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій) в сумі 1970,9 тис.грн.

За рахунок коштів бюджету розвитку виділено кошти на реконструкцію та капітальний ремонт закладів освіти, медицини та культури – 420,8 тис. грн., капітальний ремонт пішохідної доріжки на вул. Є. Коновальця біля храму Покрови Пресвятої Богородиці – 1,5 тис.грн., капітальний ремонт на вул. М. Грушевського – 648,0 тис. грн.

Фінансове управління ДМР

Чат-бот Гаряча лінія