Сесія продовжила роботу: що вдалось розглянути депутатам на ІІ пленарному засіданні?

21 Вересня 14:20

Відбулось ІІ пленарне засідання сесії Дрогобицької міської ради. Депутати розглянули низку земельних питань, однак більшість з них залишились незатвердженими.

Чимало рішень, які стосувались передачі земельних ділянок в оренду, продовження договорів оренди, сервітутів чи узаконення прав користування присадибними ділянками чи ділянками, розташованими під об’єктами нерухомості не були підтримані депутатами.

На жаль, такі дії призводять до зменшення надходжень до місцевого бюджету, які поступають від орендної плати чи земельного податку.

На цьому наголошували як представники земельної комісії, так і міський голова Тарас Кучма. Адже в час, коли місцеві бюджети можуть позбавитись важливих надходжень, органу місцевого самоврядування необхідно максимально акумулювати зусилля для забезпечення виконання бюджету.

Також слід зазначити, що саме завдяки стабільним бюджетним надходженням, місто може виконувати місцеві програми розвитку та підтримувати й надалі військові формування.

Не набрало необхідної кількості голосів і рішення про затвердження положення, яке узаконюватиме всі літні майданчики та тераси, розташовані біля закладів громадського харчування.

Досі власники таких виносних конструкцій нічого не сплачували до бюджету. Відповідно до розробленого положення, виносні тераси повинні були б узаконити, а власники мали б сплачувати щомісячну плату, нараховану з застосуванням коефіцієнту зональності та базовану на розрахунку, розробленому на основі мінімальної заробітної плати та площі самого майданчика. Голосів для затвердження цього положення серед присутніх на сесії депутатів не вистачило.

Окрім земельних питань, депутати розглянули низку питань з числа оренди та приватизації майна громади та затвердили рішення, що стосуються скерування коштів на підтримку військових формувань, які протидіють ворогу.

Розгляд порядку денного продовжать на третьому пленарному засіданні сесії.

Перейти до вмісту