Дбають про екологію: триває реконструкція очисних споруд Дрогобицького водоканалу

21 Вересня 12:43

Процес водопостачання споживачам включає в себе не лише подачу води, а й процес її відведення та очистки. Це системна робота, якою займаються фахівці КП «Дрогобичводоканал».

Система відведення та очистки стоків, як і система водопостачання, потребує систематичного оновлення. Очисні споруди функціонують уже понад п’ятдесят років, тому потребують реконструкції.

Як повідомили в адміністрації КП «Дрогобичводоканал», у поточному році розпочали ремонт відстійників та насосної станції. Загалом реконструкцію планують завершити у 2024 році.
Загальна вартість реалізації проекту – близько 21,5 млн грн. У 2023 році передбачено фінансування з обласного бюджету у сумі понад 7,9 млн грн. Близько 5,3 млн грн. – з місцевого бюджету.

Днями хід робіт з реконструкції очисних споруд у Дрогобичі оглянули міський голова Тарас Кучма та начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала.

Як повідомив керівник підприємства, впродовж доби тут очищують близько 35 тис. куб. метрів води з Дрогобича, Стебника, Трускавця та Борислава. Очищення відбувається методом біологічної технології.

Перейти до вмісту