Приємно, коли замість критики є розуміння і співпраця, — Тарас Кучма зустрівся з мешканцями ОСББ “Граніт”. ФОТО

Субота, 6 Липень 2019

У п'ятницю, 5 липня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів виїзний прийом мешканців ОСББ "Граніт" та довколишніх будинків. Разом з міським головою на зустріч прибули заступник директора Департаменту міського господарства Ростислав Пошивак та керівник КП "Комбінат міського господарства" Сергій Жирний, службовці міськради.

У ході зустрічі з міським головою Дрогобича мешканці просили посприяти у ремонті під'їзної дороги, яка знаходиться на балансі міста. У квітні 2017 року після візиту Тараса Кучма до цього ОСББ дорогу підсипали, однак за два роки тут знову утворилися вибоїни.

Також мешканці просили відновити сміттєвий контейнерний майданчик і допомогти прибрати великогабаритні відходи, які накопичилися через недобросовісних громадян. Завдяки оперативному рішенню міського голови Тараса Куми та керівника КП "Комбінат міського господарства" Сергія Жирного цього дня частину великогабаритного сміття прибрали. Тепер, після того як майданчик відновлять, мешканці ОСББ спільно з відповідними службами Дрогобича контролюватимуть, щоб порушників утилізації ТПВ притягнути до відповідальності.

Крім того, у ході зустрічі було обговорено можливість облаштування вуличного ліхтаря біля сміттєвого майданчика, участь ОСББ у проекті з енергозбереження, долучення до конкурсу проектів з метою облаштування дитячого майданчика, який мешканці самостійно взялися відновлювати, адже тут відпочивають діти не лише з ОСББ, а й прилеглих будинків. На початок посадовці погодилися допомогти мешканцям та завести піску для дитячого майданчика. Далі відбудеться процедура написання проекту та подання його на участь у конкурсі.

Поспілкувавшись з мешканцями, міський голова Тарас Кучма зазначив: "Приємно, коли замість критики є розуміння і співпраця. Критикувати можна постійно, а от зрозуміти ситуацію, об'єднати зусилля і щось зробити, то це не всім подобається. Але за останні роки ситуація у місті змінилася кардинально і тих, хто робить — більше, ніж тих, хто критикує".

Наступна зустріч міського голови Тараса Кучми з мешканцями ОСББ "Граніт" та прилеглих будинків відбудеться у другій половині серпня 2019 року.

Прес-служба ДМР