Привітав з річницею заснування підприємства: Тарас Кучма відзначив подяками фахівців КП «Дрогобичводоканал»

10 Травня 16:56

10 травня 1931 року було офіційно відкрито водопровід “Уріж-Дрогобич”. Саме відтоді і бере початок історія підприємства, на яке було покладено завдання обслуговувати цей водопровід.

Саме цього дня відзначають день створення КП «Дрогобичводоканал». З нагоди 92-ої річниці створення підприємства у актовій залі водоканалу відбулися урочистості.

Розпочали захід зі вшанування пам’яті полеглих Героїв та виконанням Державного Гімну України.

Як заначив керівник підприємства Роман Шагала, після дослідження історії водоканалу у 2019 році, вже 5 рік поспіль саме 10 травня колектив збирається разом, щоб відзначити професійне свято, підбити підсумки та поділитися планами на майбутнє.

Як свідчить історія, при створенні штат працівників налічував зо два десятки працівників.

Сьогодні у колективі працює понад триста фахівців. Попри всі економічні виклики, підприємству вдається виконувати головну місію – забезпечувати громаду якісною водою цілодобово.

Роман Шагала переконаний, що дрогобицьку воду, яка є якісною, можна популяризувати так само, як і дрогобицьку ковбасу та дрогобицьку сіль.

З нагоди свята, колектив привітав і міський голова Тарас Кучма.

Від імені громади міський голова подякував за те, що якісна вода подається цілодобово, а попри всі виклики, підприємство модернізує мережі та налагоджує міжнародне партнерство, зокрема з Краківським водоканалом.

Відтак Тарас Кучма відзначив подяками Михайла Мойшевича – машиніста крана автомобільного, Михайла Максимовича – слюсара аварійно-відновлюваних робіт, Романа Маціва – електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, Антона Кравчишина – слюсара ремонтника, Андрія Микитчина – головного енергетика, Володимира Сливінського – начальника служби водопроводу, Олега Денеку – директора з виробництва.

Завершили захід художніми виступами дітей та викладачів Дитячої музичної школи №2 імені Романа Сороки.

Перейти до вмісту