Пізнавальна мандрівка для дітей загиблих та зниклих безвісти воїнів: Дрогобицький міський центр соціальних служб організовує корисне дозвілля для молоді

3 Жовтня 10:56

Підтримувати тих, кому найбільше потрібна допомога та опіка в час війни. Дрогобицький міський центр соціальних служб продовжує організовувати цікаві та пізнавальні мандрівки для дітей загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців Дрогобицької громади. Спільно із партнерами Українська фундація «Мрія» – працівники центру у ці дні організували пізнавально-відпочинкову поїздку в Музей науки, що у Львові.

Захід приурочили до Дня захисників і захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці, який цьогоріч відзначили 1 жовтня.

Юні відвідувачі екскурсії мали змогу зануритись у світ досліджень, відчути чарівну атмосферу минулого, майбутнього та сьогодення, а також проекспериментувати із дослідами. Адже Музей Науки – місце, яке змінює класичне уявлення про науку та доводить, що процес пізнання може бути веселим, динамічним та цікавим. Юні відвідувачі набрались море вражень та емоцій.

Подорож завершили частуванням у МcDonalds. Діти повернулися додому з позитивним настроєм та незабутніми враженнями.

Перейти до вмісту