Для здорового дозвілля школярів: у Рихтицькій школі встановили новий спортивний майданчик

3 Жовтня 10:40

Рихтицька середня загальноосвітня школа перемогла у конкурсі «Клич друзів – граймо разом!» від благодійного фонду Кличка.

Завдяки здобутій перемозі школа отримала сучасний спортивний майданчик, для якісного фізичного виховання школярів.

Повідомила про здобуту перемогу – авторка проекту, директор Рихтицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталія Жук.

«Клич друзів — граймо разом!» — це конкурс, який проводився Фондом Кличка серед загальноосвітніх шкіл та інтернатів на встановлення спортивного майданчику, який об’єднує школярів та популяризує серед них активний та здоровий спосіб життя.

Серед 1652 заявок обрали 15 шкіл-переможниць. У Львівській області єдиною, хто здобув перемогу в конкурсі, стала Рихтицька СЗШ.

Проєкт реалізувався за фінансової підтримки організації «We are all Ukrainians».

«Борись за свою мрію!» – під таким гаслом бригада монтажників Фонду Кличка спільно з учнями та працівниками Рихтицької школи встановили на території закладу освіти новий спортивний майданчик.

Вчора, 2 жовтня 2023 року, відбулось урочисте відкриття нової спортивної локації, як ядра фізичного та інтелектуального становлення молоді за участю адміністрації Фонду Кличка, всієї шкільної і сільської спільноти та влади Дрогобицької територіальної громади.

На свято завітали: керуючий справами виконкому Дрогобицької міської ради Віталій Вовків, начальник відділу фізичної культури та спорту Оксана Сотрихіна, начальник відділу освіти Роман Грицай та староста села Рихтичі Володимир Ченчак.

Відкриття майданчика супроводжувалось спільною молитвою та освяченням нової спортивної локації. Його здійснив парох села о. Роман, який поблагословив усіх присутніх на добрі справи та нові звершення.

Сонячна погода, чудовий настрій присутніх, численні конкурси, естафети, брейн-ринги, вручення призів та спортінвентарю стали складовими спортивного заходу.

Керівництво школи вдячне команді Фонду Кличка за ідею проведення конкурсу, пропагування здорового способу життя, професійну реалізацію проекту та координацію процесу створення сучасного безпечного простору для активного та здорового способу життя школярів.

Перейти до вмісту