«Охорона праці очима дітей»: у конкурсі дитячого малюнка взяло участь понад 60 учасників

10 Травня 10:46

В рамках тижня охорони праці відділом з питань праці, аудиту та соціально-трудових відносин спільно з відділом освіти проведено конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Дитячий конкурс проводять під девізом «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі».

Як розповіли у відділі праці, аудиту та соціально-трудових відносин, конкурс проводять з метою привернення уваги суспільства до проблеми безпеки людини на робочому місці, а також створення та просування культури охорони праці та зниження щорічної смертності на робочому місці.

Незважаючи на війну й складну ситуацію в Україні дуже важливо, щоб діти мали змогу займатись творчістю та проявляти свої таланти. Конкурсні роботи привертають увагу до проблеми безпеки людини на робочому місці, а також вчать дітей замислитись над проблемою травматизму у побуті та під час освітнього процесу. Зараз перед нами постало непросте завдання — серед найкращих обрати найбільш змістовні, яскраві, тематично актуальні, автентичні за ідеєю та художнім втіленням творчі роботи, — прокоментувала керівниця відділу Галина Яцуляк.

Участь у конкурсі взяло 69 учасників віком від 6 до 18 років. Підведення підсумків конкурсу відбудеться 12 травня. На переможців чекають відзнаки та цінні подарунки.

Перейти до вмісту