Невдовзі на території ДЮСШ з’явиться новий мультифункційний спортивний майданчик. ФОТО. ВІДЕО


На території Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського облаштовують мультифункційний спортивний майданчик. Будівельні роботи тривають: настеляють поліуретанове покриття майданчика. Вже встановили закладні для волейбольних щитів та гри у великий теніс. Раніше — облаштували огорожу. Днями розпочнуть наносити останній шар покриття з розміткою.

Виконання робіт на цьому майданчику та підготовчі роботи з облаштування ще одного майданчика, перевірив міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Також очільник міста оглянув, як функціонує великий плавальний басейн, де кілька місяців тому стіни роздягалок та приміщення басейну покрили плиткою.

В ході бесіди з виконавцями робіт та директором ДЮСШ Романом Старухом і його заступником Тарасом Кучманичем, міському голові доповіли, що цей майданчик використовуватимуть для волейболу, баскетболу, гри в теніс. Облаштування покриття планують завершити через декілька днів. Однак, ще потрібно замостити бруківку навколо покриття, почепити ліхтарі для освітлення майданчика, облаштувати благоустрій території. Загалом роботи планують завершити до кінця червня.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні