Невдовзі на території ДЮСШ з’явиться новий мультифункційний спортивний майданчик. ФОТО. ВІДЕО

13 Червня 0:00

На території Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського облаштовують мультифункційний спортивний майданчик. Будівельні роботи тривають: настеляють поліуретанове покриття майданчика. Вже встановили закладні для волейбольних щитів та гри у великий теніс. Раніше — облаштували огорожу. Днями розпочнуть наносити останній шар покриття з розміткою.

Виконання робіт на цьому майданчику та підготовчі роботи з облаштування ще одного майданчика, перевірив міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Також очільник міста оглянув, як функціонує великий плавальний басейн, де кілька місяців тому стіни роздягалок та приміщення басейну покрили плиткою.

https://youtu.be/st_X8W1KL7Y

В ході бесіди з виконавцями робіт та директором ДЮСШ Романом Старухом і його заступником Тарасом Кучманичем, міському голові доповіли, що цей майданчик використовуватимуть для волейболу, баскетболу, гри в теніс. Облаштування покриття планують завершити через декілька днів. Однак, ще потрібно замостити бруківку навколо покриття, почепити ліхтарі для освітлення майданчика, облаштувати благоустрій території. Загалом роботи планують завершити до кінця червня.

Прес-служба ДМР