Кубок України з ушу: дрогобицькі спортсмени вибороли низку срібних та бронзових нагород

1 Червня 11:09

26-28 травня в Одесі відбувся Кубок України з ушу серед юнаків, юніорів та дорослих. Змагання проходили в трьох розділах: контактні поєдинки, спортивне ушу, традиційне. Дрогобицька команда складалася з юніорів та дорослих, які виступали у розділі спортивне ушу у складі збірної команди з ушу Львівської області.

Враховуючи непростий військовий час, змагання зібрали чималу кількість спортсменів та відбулися на високому організаційному рівні. У спортивному дійстві взяло участь близько 300 спортсменів.

Дрогобицькі спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки в різних вікових категоріях та у своїх розділах привезли додому кілька срібних та бронзових нагород. Зокрема,  перемоги здобули:
Сергій Овчаренко – 3 місце;
Максим Кузьмич – 2 місце;
Вікторія Тидаш – 2 місце;
Володимир Куницький – 2 місце;
Катерина Старінщак – 3 місце;
Анастасія Андибур – 3 місце;
Кирило Супруненко – 3 місце;
Максим Маршалок – 3 місце.

Також гідно виступила дрогобицька спортсменка Софія Ільницька, якій трішки не вистачило до призового місця.

Враховуючи події останніх трьох років, від початку пандемії до теперішнього часу, коли тренування не могли відбуватися в повному обсязі та на належному рівні, команда з ушу Дрогобицької територіальної громади виступила на високому рівні, підтвердивши те що бажання тренуватися та любов до спорту сильніша за будь-які перешкоди.

Тренером команди та керівником обласної федерації є Оксана Сотрихіна (керівник відділу з питань фізичної культури та спорту ДМР), а сам вид спорту ушу на Львівщині активно розвивається із 2006 року.

Перейти до вмісту