«Дякую, рідненька»: на День матері у Дрогобичі відбудеться творчий мистецький захід
![«Дякую, рідненька»: на День матері у Дрогобичі відбудеться творчий мистецький захід](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/440313031_457673753609513_930040379282884367_n.jpg)
Коли? – 12 травня, о 15:00
Де? – площа Замкова Гора (Дрогобич)
12 травня, у Дрогобичі, усіх матусь кличуть на Площу Замкова Гора на свято. Дітвора матиме унікальну нагоду зробити своїй матусі сюрприз у вигляді відеопривітання. Адже, з нагоди Дня матері управління культури та розвитку туризму ДМР організовує акцію «Відкритий мікрофон», до якої запрошують долучитись усіх бажаючих діток. Сміливці, які подякують своїм матусям за любов і турботу на камеру, отримають подарунки від ДП «ЮТГ Україна».
Окрім цього, на усіх діток чекатимуть розваги від аніматорів та майстер-класи. Відтак, відбудеться концертна програма.