Відділ економіки

Начальник відділу:
Бачинський Тарас Орестович

Код ЄДРПОУ:

26307196

Контакти

Адреса:
82100 м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 214-216
Керівник: каб. 216
Телефон:
(03244) 2-25-45
E-mail:
[email protected]

Графік роботи:

Понеділок–Четвер
08:00 до 17:00
П’ятниця
08:00 до 15:45
Обідня перерва
12:00 до 13:00

Відділ економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (далі – відділ) є структурним підрозділом виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, утворюється міською радою, є підзвітним та підконтрольним раді, підпорядкованим її виконавчому комітету, міському голові, першому заступнику міського голови. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, постановами Верховної Ради України, указами та розпорядженнями Президента України, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, рішеннями обласної ради, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами.Відділ підпорядковується, згідно з розподілом обов’язків між керівництвом, першому заступнику міського голови..

 • Метою діяльності і завданням відділу є проведення державної економічної політики в економіку міста, забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку міста, ефективного використання природних, трудових та фінансових ресурсів.
 • Відділ є ведучим організаційно-координаційним органом у відповідних галузях економіки, що розвиваються у місті Дрогобичі.
 • Відділ здійснює реалізацію державної економічної політики через участь у розробці проектів державних, регіональних та місцевих програм соціально-економічного та культурного розвитку.
 • Сприяння здійсненню державної інвестиційної політики в місті Дрогобичі, поліпшенню інвестиційного клімату, участь у розробці інвестиційних програм, у виконанні відповідних заходів, передбачених програмою сприяння залучення інвестицій в м. Дрогобич.
 • Здійснення аналітичної та організаційної роботи у сфері залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій в інтересах територіальної громади міста.
 • Підготовка конкретних пропозицій та практичних рекомендацій міському голові щодо розроблення  інвестиційних програм для їх реалізації на території міста.
 • Залучення наукового потенціалу міста до розробки інвестиційних проектів та внесення пропозицій щодо пріоритетних напрямків інвестиційної діяльності.
 • Координація діяльності виконавчих органів міської ради у питаннях визначення доцільності залучення та використання коштів інвесторів.
 • Аналіз фінансової, ринкової, транспортної, телекомунікаційної інфраструктури міста для здійснення інвестиційних програм.
 • Сприяння налагодженню міжнародних зв’язків міської ради в галузі інвестиційної діяльності, пошук та встановлення контактів з потенційними інвесторами, представниками зовнішніх джерел фінансування.
 • Відділ здійснює загальну координацію та контроль за роботою комунальних  підприємств міста у сфері торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування.
 • Налагодження співпраці між органами виконавчої влади міста та суб’єктами підприємницької діяльності, а також об’єднаннями підприємців.
 • Прогнозування потреб та здійснення загальної координації робіт по розвитку інфраструктури міста.
 • Надання консультацій суб’єктам господарювання міста та споживачам відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Начальник відділу – Бачинський Тарас Орестович

Головний спеціаліст з питань інвестиційної діяльності відділу економіки – Бегей Володимир Степанович

Головний спеціаліст з питань торгівельної діяльності відділу економіки – Гром Ірина Степанівна

Головний спеціаліст з питань промислової політики та економічного аналізу відділу економіки – Кметик Уляна Євенівна

Головний спеціаліст з питань проведення закупівель відділу економіки – Михалко Віталій Олексійович

2019 рік – 3786,16 грн.
2018 рік – 5742,88 грн.
2017 рік – 1370,00 грн.

Підрозділ підпорядкований першому заступнику міського голови

Біографічна довідка Керівника

Бачинський Тарас Орестович,українець, народився 17 квітня 1986 року в с.Попелі Дрогобицького району, Львівської області. Згодом переїхав у м.Трускавець Львівської області де і пішов у середню загальноосвітню школу № 3 м.Трускавець, яку 2003 році закінчив. В 2008 році закінчив економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Працював на посадах тісно пов’язаних з бухгалтерським обліком, економікою; а також заступником директора на комунальному підприємстві. З лютого 2018 року працюю в виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради на посаді начальник відділу економіки. Одружений, виховую дві донечки.

Декларації про доходи

Бачинський Тарас Орестович

Бегей Володимир Степанович

Гром Ірина Степанівна

Кметик Уляна Євенівна

Михалко Віталій Олексійович

Задворних Сергій Сергійович

Посадові інструкції

Звіти по допорогових закупівлях Виконавчого комітету

Річні плани закупівель

Перейти до вмісту