Дрогобицька міська рада оголошує конкурс з подання пропозицій по будівництву сміттєпереробного заводу, влаштуванню сортувальної лінії твердих побутових відходів чи іншого комплексу утилізації твердих побутових відходів

0:00 8 Червня 2018

Дрогобицька міська рада оголошує конкурс з подання пропозицій по будівництву сміттєпереробного заводу, влаштуванню сортувальної лінії твердих побутових відходів чи іншого комплексу утилізації (переробки) твердих побутових відходів у м. Дрогобичі Львівської області.

Конкурс з подання пропозицій по будівництву сміттєпереробного заводу, влаштуванню сортувальної лінії твердих побутових відходів чи іншого комплексу утилізації (переробки) твердих побутових відходів у м. Дрогобичі Львівської області (надалі по тексту – Конкурс) проводиться з метою прийняття найбільш раціонального рішення щодо переробки, повторного використання, утилізації твердих побутових відходів в м. Дрогобич.

У доданому файлі можна завантажити бланки для участі в КонкурсіБланки

У даному файлі можна ознайомитись з Положенням про КонкурсПоложення про комісію КОНКУРС СОРТУВАЛЬНА ЛІНІЯ

Схема розташування земельної ділянки в забудові міста: Схема розташування земельної ділянки в забудові міста

З метою вирішення проблеми поводження з ТВП у м. Дрогобичі Львівській області учасник Конкурсу (надалі по тексту – Учасник) повинен запропонувати найбільш екологічне, економічно-вигідне рішення, яке дозволить зменшити захоронення ТПВ на полігоні, а дозволить переробляти, утилізувати чи іншим способом (пропонує Учасник!) використовувати ТПВ м. Дрогобича.

Система комплексного використання відходів проробляється для потреб м. Дрогобича, де проживає 76 400 осіб. Нормативний розрахунок накопичення ТПВ орієнтовно 10 тисяч м3/міс.

Щоденно підприємствами, організаціями та установами вивозиться 320 м3 твердих побутових відходів, а саме: паперу – 28%, текстилю – 4 %, скла – 5 %, металу – 4%, дерева – 3%, каміння, цегли, штукатурки та інш. – 3%, пластмаси – 15 %, харчових відходів – 30%, шкіри, гуми – 3%, інших відходів – 2%.

Відходи в основному інертні, легко розкладаються. Небезпеки для навколишнього середовища і людей не становлять.

Збирання та транспортування ТПВ буде забезпечено підприємством, що надає послуги з централізованого збору та вивезення ТПВ до об’єкту утилізації (на даний час – комунальне підприємство «Комбінат міського господарства» .

Місто Дрогобич займає площу 3 193,0 га, під забудовою 131,9 га.

Кількість контейнерних майданчиків міста – 87 шт.

Загальна кількість контейнерів 385 шт., з них: 221 шт. – ємністю 0,75 м3; 156 шт. – ємністю 1,1 м3; 8 шт. – ємністю 0,24 м3.

Основними проблемами міста на сьогоднішній день є: – очищення контейнерних майданчиків; перехід до системи сортування сміття; – переробка і утилізація твердих побутових відходів (перехід до утилізації найбільш раціональним способом – пропонує Учасник); – будівництво (виготовлення) сміттєпереробного комплексу (пропонує учасник).

Земельна ділянка, на якій пропонується влаштувати сортувальну лінію, сміттєпереробний завод чи інший комплекс переробки ТПВ розташована на вул. Гайдамацькій в м. Дрогобичі, площею 1,0 га, схема додається.

Запрошуються учасники, для визначення оптимального методу та засобів для сортування, використання чи переробки твердих побутових відходів міста Дрогобича.

Терміни проведення конкурсу з 8 червня до 20 червня 2018 року.

Кінцевий час подання пропозицій Учасниками 20 червня 2018 року до 17:00 год. включно.

Пропозиції учасників подаються письмово в запечатаних конвертах на ім’я голови Комісії. На конверті зазначати – «Не відкривати до 21 червня 2018 року.».

Адреса подання чи надсилання пропозицій: 82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул.. Трускавецька, 4, приймальня директора.

Детальніше про спосіб подання пропозиції Учасника див. у додатках 1, 2 до цього оголошення.

За більш детальною інформацією звертатися за тел. +3803-244-33570 (департамент міського господарства Дрогобицької міської ради).

В проектній пропозиції Учасник обов’язково надає відповідь на наступні питання: 1. економічно-правові, екологічно безпечні, раціональні умови та механізми впровадження, функціонування, будівництва (спорудження) комплексу сортування, переробки, вторинного чи ін. способу використання ТПВ. 2. Розгляд та озвучення проблем при будівництві заводу з переробки ТПВ, сортувальної лінії чи іншого запропонованого комплексу та шляхи їх вирішення. 3. Визначення необхідної виробничої потужності заводу, сортувальної лінії чи іншого комплексу для переробки ТПВ м. Дрогобича. 4. Розгляд можливості виробництва альтернативної енергії, подальшого її використання, виробництва будівельних матеріалів в промислових масштабах чи ін. запропонованого способу використання ТПВ м. Дрогобича. 5. Розгляд можливості та виду, способу одержання прибутку від влаштування заводу, сортувальної лінії, іншого комплексу поводження з ТПВ м. Дрогобича. очікувані ефекти від впровадження проекту. 6. визначення необхідних затратних ресурсів чи можливість залучення інвесторі. 7. Визначення часових меж будівництва заводу, сортувальної лінії чи іншого комплексу використання ТПВ (від визначення місця влаштування, отримання дозвільних документів, вибір підрядників-виконавців, завершення будівництва, запуск сортування, переробки чи ін.). 8. Визначення ризиків при впровадженні проекту будівництва заводу, сортувальної лінії чи іншого комплексу переробки, використання ТПВ.

2. Умови участі у конкурсі

До участі у конкурсі допускаються фізичні та юридичні особи господарювання, що оформили заявку на участь у конкурсі з наданням документів, передбачених Положенням.

Подача заявки на участь у конкурсі означає згоду учасника з умовами конкурсу і схвалення ним своїх зобов’язань дотримуватися цих умов. За порушення зобов’язань учасник не допускається до конкурсу, а його заявка відхиляється.

Для участі у конкурсі учасник зобов’язаний надати: – заявку на участь у конкурсі за формою, що затверджується Комісією; – анкету учасника конкурсу за формою, що затверджується Комісією; – завірені копії статуту та інших установчих документів; – копію свідоцтва про державну реєстрацію; – гарантії фінансового забезпечення реалізації проекту (поручительство); – підтвердження наявності необхідних фінансових ресурсів та (або) можливості їх залучення; – довідку органів Державної фіскальної служби України, що підтверджує відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів видану не пізніше 1 червня 2018 року; – розшифровку на дату подання документів дебіторської та кредиторської заборгованості юридичної особи з зазначенням дати їх виникнення; – відомості стосовно наявності досвіду та можливостей фінансового й організаційного забезпечення реалізації інвестиційного проекту; – Конкурсна пропозицію; – інші документи, фото.

Заявка і документи, що додаються до неї, повинні бути підписані керівником учасника конкурсу, підписи завірені печаткою учасника або нотаріально, документи прошиті та пронумеровані. Пропозиції за критеріями конкурсу представляються запечатаними в окремому конверті та підписані керівником учасника конкурсу. Усі документи повинні бути акуратно оформлені і заповнені розбірливо. Стирання і виправлення не допускаються. Невідповідність документів пред’явленим вимогам є підставою визнання їх Комісією такими, що не відповідають умовам конкурсу.

Конкурсна документація надається за вказаною в інформаційному повідомленні поштовою адресою. Термін прийому документів визначається за датою їх фактичної доставки, що вказується у розписці.

Секретар Комісії реєструє подану документацію в журналі заявок.

Після закінчення встановленого терміну прийом заявок припиняється. Внесення змін в подані на конкурс пропозиції після їх реєстрації не допускається.

Учасник конкурсу має право відкликати свою пропозицію до останнього дня прийому заявок (включно), повідомивши про це письмово конкурсну Комісію.

Учасник конкурсу може оформити та подати тільки одну конкурсну пропозицію для обраної ділянки.

На зовнішньому та внутрішньому конвертах зазначається поштова адреса Комісії та найменування об’єкта конкурсу. На внутрішньому конверті, крім названої інформації, зазначається найменування учасника конкурсу та його місцезнаходження.

Неподання в конкурсній пропозиції необхідної інформації, подання її у неповному обсязі, подання неправдивої інформації є підставою для відмови учасникові конкурсу у розгляді та оцінці його конкурсних пропозицій та для виключення його з числа учасників конкурсу.

Перейти до вмісту