Дрогобицька громада зустріла загиблого Героя – Андрія Шевченка

6 Грудня 16:22

Сьогодні Дрогобицька громада зустріла траурний конвой з тілом полеглого захисника України – 31-річного дрогобичанина Андрія Шевченка. Захисник України загинув 13 березня 2023 року, однак лише сьогодні тіло Героя знайде вічний спочинок на Алеї Слави.

Андрій був контрактником ЗСУ, до 2018 року працював у місцевій військовій частині. Як тільки розпочалось повномасштабне вторгнення, знову добровільно долучився до лав захисників України. З лютого 2023 року виконував бойові завдання з захисту України у складі ВЧ А-4010. Перебував на Бахмутському напрямку фронту.

На жаль, 13 березня 2023 року, захисник загинув, гідно виконуючи свій військовий обов’язок.

З рідних у Героя залишились батько, мама, дружина, син, сестра та бабуся.

З того часу тривали довгі пошуки тіла, а згодом – ДНК-експертизи для підтвердження особи загиблого.

Сьогодні траурний конвой з тілом загиблого захисника України прибув до Дрогобича. Зустріч відбулась традиційно на Перехресті Героїв, де під супроводом священнослужителів пройшла коротка панахида.

З Перехрестя Героїв траурний конвой попрямував до площі Ринок, де провели загальноміське прощання. Рідні, близькі, побратими, друзі, священнослужителі та керівництво Дрогобицької громади спільною молитвою навколішки вшанувало Героя, який віддав своє життя за Україну.

Чин похорону загиблого захисника провели в церкві Віри, Надії, Любові та Софії, що на вулиці Козловського в Дрогобичі.

Поховали загиблого на Алеї Слави.

Вічна пам’ять Герою!

Перейти до вмісту