Подарували радість дива: Тарас Кучма у свято Миколая відвідав пацієнтів дитячої лікарні, паліативного відділення та пологової установи Дрогобича

6 Грудня 13:58

Побували у ролі помічників Миколая: у День святого Чудотворця міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із керівницею відділу сім’ї та молоді Олександрою Пашко, керівником відділу охорони здоров’я ДМР Володимиром Чубою та директором КНП «Дрогобицька міська лікарня № 1» Андрієм Коцюбою завітали із солодкими дарунками до пацієнтів різних відділень міської лікарні та привітали їх зі святом.

Таку добру традицію у Дрогобичі підтримують який рік поспіль. За словами очільника громади Тараса Кучми – у дні свят пацієнти Дрогобицької міської лікарні, особливо діти, потребують дива, уваги та гостинців.

У супроводі Святого Миколая керівництво міста найперше завітало до породіль пологової установи. Новонародженим та матерям Тарас Кучма вручив пакунки підтримки, а також солодощі.

Відтак, у супроводі своїх помічників очільник міста відвідав маленьких пацієнтів Дрогобицької дитячої лікарні від реанімаційного до педіатричного відділення. Із рук гостей дітки отримали хто іграшки, хто солодкі дарунки до свята. Найкмітливіші декламували вірші Святому Миколаю. Тарас Кучма бажав маленьким пацієнтам швидкого одужання, віри в диво та якнайшвидшого повернення додому.

Очі малечі сяяли щастям, оскільки навіть у лікарняних стінах їм створили казку та подарували частинку турботи і домашнього затишку.

Наступним відділенням, де завітало керівництво міста, стало паліативне. У лікарняних стінах допомогу надають важким пацієнтам, яким вкрай необхідно полегшити страждання після перенесених недуг, зокрема, серцево-судинних патологій, неврологічних розладів та онкологічних захворювань, підтримати їх духовно і морально. Тарас Кучма вручив усім пацієнтам закладу солодкі подарунки та побажав міцності духу і витривалості.

Перейти до вмісту