Дрогобицькі велогонщики вибороли срібні та бронзові нагороди в чемпіонаті Львівської області з велосипедного спорту на шоссе

12:54 15 Серпня 2023

12-13 серпня Дрогобич прийняв чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту на шоссе, а також велогонку на призи заслуженого майстра спорту України, чемпіона Світу Ярослава Поповича.

Стартували змагання 12 серпня із Площі Ринок. Тут відбулась урочиста частина спортивного дійства. Учасників поблагословив отець Ігор Цмоканич, а слова привітань учасникам, зокрема тим, які вперше у Дрогобичі – виголосили міський голова Дрогобича Тарас Кучма та начальниця відділу з питань фізичної культури та спорту ДМР Оксана Сотрихіна.

Перемогу та першість спортсмени виборювали в індивідуальній та груповій гонках впродовж двох днів. Спортивний захід об’єднав понад 200 учасників різних вікових категорій. Дрогобицьку територіальну громаду представляли на цих змаганнях дві команди: СДЮШОР “Медик”, та EXTREME.

Кульмінацією дійства стало нагородження переможців.

Так, за результатами у чемпіонаті Львівської області з велосипедного спорту на шоссе у розділі індивідуальної гонки спортсмени Дрогобицької територіальної громади вибороли срібні і бронзові нагороди. Срібними призерами стали: Михайло Романов, Максим Венгрин, Анастасія Сатурова, Віктор Колесник, бронзовими медалями нагороджено: Назара Павича, Дениса Данилюка та Наталію Кошелєву.

У розділі групової гонки, які відбулися 13 серпня, серед юніорів на дистанції 77 км. 2-ге місце посів Максим Венгрин, на 3-тій сходинці Назар Павич, в категорії молодші юнаки на дистанції 31 км переможцем став Олександр Лепак. На цій же дистанції 3-тє місце виборов Павло Лозинський.

Серед дівчат у груповій гонці на дистанції 31 км переможницею стала Анастасія Сатурова, а на дистанції 54 км серед жінок перемогу отримала Наталія Кошелєва.

Окрім чемпіонату Львівської області з велосипедного спорту на шоссе, учасники змагалися у велогонці на призи заслуженого майстра спорту України, чемпіона Світу Ярослава Поповича. Тут було понад 300 учасників, найактивнішими шанувальниками велосипедного спорту виявилися ветерани, які колись були професійними спортсменами.