Вікторія Коцюба

Дрогобичанка
Вікторія Коцюба

Вік

15 років

Контакти

Телефон матері:

Оксана Коцюба:

(067) 800-59-92


 

Oтримувач Приватбанк 4149 4978 5727 6010

Коцюба Оксана Ярославівна


 

Детальніше про хворобу

Остання інформація за 23.11.2016 р

Останні новини – лише позитивні:
1.У Віки був варикоз ІІІ ступеня – зараз став І ступеня!!!
2.Стан судин покращився!!!
3.Загрози кровотеч поки нема!!!Сьогодні дитині зробили лише фіброгастроскопію, як обстеження, а не як операцію і гумові кільця,які запобігають кровотечам, не було потреби ставити, адже з таким варикозом загрози кровотеч нема!!!
4.МРТ показало, що розміри селезінки зменшились у порівнянні із МРТ минулорічним!!!
5.Завтра буде більш детально все роз’яснено лікарями, так як готуються документи на виписку.
6.Завтра ще повинні зробити вакцинацію.

Тепер про майбутнє:
1.Наступний огляд приблизно за 3 місяці, але не пізніше ніж за 6 місяців.Стовідсотково планують робити фіброгастроскопію, щоб тримати на контролі стан судин та загрозу кровотеч.
2.Діагноз залишається,який і був до цього.
3.Конкретних і точних прогнозів, що будуть робити дальше НЕМА, бо не відомо на скільки відсотків працюватиме печінка, яких розмірів буде селезінка, якого ступеня буде варикоз і у якому напрямку буде чи небуде прогресувати хвороба.

Одже, завдяки нашим з вами зусиллям, лікуванню, молитвам, вірі, кулачкам та звісно вашій фінансовій допомозі нам вдалося стабілізувати перебіг хвороби та покращити стан Вікторії.

Величезне “дякую” та “спасибі” кожному з Вас!!!!!!!!!!!!!!!!!

Остання інформація за 20.09.2016 р

 

14-річній Вікторії Коцюбі з Дрогобича потрібна допомога. У дівчинки стан після перенесеного гепатиту В, тромбоз печінкових вен, підпечінкова портальна гіпертензія, спленомегалія, варикозне розширення вен стравоходу і шлунку ІІІ ступеня.

Пряма мова матері:
“Щира подяка і низький уклін усім небайдужим до долі Вікторії Коцюби. Кожна ваша гривня чи валютна одиниця, молитва, добре слово допомагають нам наблизитись до нашої мети і підтримувати стан дитини. Знаю і вірю, що Господь бачить і чує кожного з Вас, а тому допомагає і нам. ДЯКУЄМО!!!

Виписка з Варшавської клініки, у якій зазначено у якому стані поступила Коцюба Вікторія, що саме їй робили у клініці, результати обстежень та лікування, інформація, які ліки необхідно примайти і що зробити поза межами лікарні, а також плани щодо обстеження, лікування, оперативного втручання наступного разу.Тепер ми зробили 2 із необхідних 3 щеплень Вікторії. Наразі третьої вакцини нема навіть у Варшаві. Також на руках уже маємо кошторис на 21.11.2016.

Щиро прошу про фінансову допомогу, адже кожен наш візит до клініки це досить немаленька сума + додаткові обстеження, ліки на період перебування вдома.”

Номер карткового рахунку у Приватбанку 4149497857276010- отримувач Коцюба Оксана Ярославівна.

Нагадаємо, що нещодавно на офіційному сайті міської ради запрацював розділ “Благодійність”. В даному розділі розміщені повідомлення про збір коштів дрогобичанам, які хворіють важкими формами захворювань і потребують чималих коштів для одужання.

Остання інформація за 13.09.2016 р

Юна дрогобичанка Вікторія продовжує боротися за своє життя. Дівчина власноруч вишиває чимало вишиванок і продає їх, щоб хоч якось зібрати вкрай необхідні кошти на її лікування. Вікторія вишиває бісером та хрестиком,плете віночки. Усі її роботи ми з певною періодичністю виставляємо на аукціон “Благодійна скарбничка”, який курує Юрій Федечко. Саме тут можна побачити роботи доці і допомогти їй одужати.На сьогоднішній день її роботи викупили як і українці,які живуть на території України так і Іспанії, Канади, Німеччини, США.

До дрогобичан звертається Оксана, мати дівчинки.

Ситуація непроста, невесела,неоднозначна. Сказали лікуйтесь, моліться і готуйте кошти, Адже дитину треба “ставити на ноги”, завдаючи їй якомога менше щкоди та стресів.

Оскільки клініка дуже завантажена хворими діточками, лікарям не вдалося призначити нам дату приїзду так як було наголошено раніше через 6 тижнів. А тому дати нашого наступного приїзду визначена аж на листопад місяць. Лікарі просили із розумінням поставитись до таких змін, хоча ми їм потрібні саме через 6 тижнів.(Це свідчить лише про те, як скаладно потрапити на лікування за кордон і як важливо зібрати необхідні кошти вчасно).Друге,На даний момент інформація стосовно вакцин та щеплення неактуальна.Адже ми зробили 2 щеплення у Варшаві. А третьої вакцини і навіть там нема.

Просимо про фінансову допомогу:

Номер карткового рахунку у Приватбанку 4149497857276010 – отримувач Коцюба Оксана Ярославівна.


Інформація за 04.04.2016 р

Найдорожчим для кожної мами є її кровне дитя. Те, що розповіла Оксана Коцюба з Дрогобича, викликає тривогу і біль.

Опишу ситуацію, яка змусила мене звернутись із таким проханням. Донечці Вікторії наступного ж дня після народження у пологовому будинку зробили переливання крові. Через 2,5місяці з’ясувалось, що дитині залили кров, заражену гепатитом В. Лікарі Львівської інфекційної лікарні дивом врятували наше сонечко, адже стан був не те, що тяжкий, а безнадійний. На даний момент Вікторії – 14 років. Незважаючи на те, що впродовж 10 років донечку постійно перебуває під наглядом київських та львівських лікарів, стан дитини погіршується. На сьогоднішній день діагноз такий: стан після перенесеного гепатиту В, тромбоз печінкових вен, підпечінкова портальна гіпертензія, спленомегалія, варикозне розширення вен стравоходу і шлунку ІІ-ІІІ ступеня.

Для загального розуміння, це – поганий відтік крові від селезінки до печінки, а тому селезінка величезних розмірів – вона наповнюється кров’ю і розтягується, що загрожує розривом судин стравоходу та шлунка, і навіть самої селезінки, а це загрожує внутрішньою кровотечею, яка може закінчитись фатально. І все це стало наслідком того злощасного переливання крові та неправильного бужування вен при переливанні крові.

Для консультації та лікування у Польщі терміново потрібні гроші, яких у родини нема. За попередніми даними, сама операція коштує приблизно 85.000 євро, тобто без підготовки і реабілітації.

Номер карткового рахунку у Приватбанку – 4149497857276010 – отримувач Коцюба Оксана Ярославівна. Номер мобільного телефону – 0678005992.

Оксана звертається до усіх небайдужих відгукнутися на її біду; при зустрічі обіцяє показати всі необхідні документи.

Перейти до вмісту