Василь Лисовець

Дрогобичанин
Василь Лисовець

Вік

4 роки

Контакти

Телефон Мами:
Лисовець Зоряна Зорянівна – (098)4130777


Телефон бабусі:
Любов Миколаївна – (098) 77 58 421

Oтримувач Приватбанк
5168 7426 0176 4834
Баб’як Любов Миколаївна


Oтримувач Ощадбанк
4790 7010 0985 5015
Лисовець Зоряна Зорянівна

Детальніше про хворобу

Маленький дрогобичанин Василь Лисовець за свій юний трирічний вік вже подолав третю стадію раку (нейробластома). У віці семи місяців у хлопчика виявили маленьке збільшення круглої форми у області хребта. Після низки численних консультацій та звернень до лікарів у межах області, хлопчику призначили лікування, але ситуація погіршилась. Відтак уже у клініці Києві рідним Василя повідомили, що одразу після виявлення гульки необхідно було провести хірургічне втручання з видалення невідомого тіла, однак було уже пізно.

Наслідком хвороби є парез ніг — він не може самостійно ходити.

Трирічний хлопчик переніс уже дві надскладні операції вартістю в десятки тисяч доларів. Одну з них проводили в Києві, а іншу в Італії.

Для відновлення рухової системи Василько весь час проходить дороговартісні курси хіміотерапій, реабілітацій у Києві.

Лікарі гарантують, що маленький дрогобичани одужає і ходитиме як усі діти, але для цього необхідно провести ще останню операцію. ЇЇ вартість сягає близько 600 тисяч гривень.

Мати та бабусі і дідусі, оскільки батько хлопчика не сильно допомагає синові, докладають всіх зусиль та збирають гроші на лікування Василька.

Однак сума у розмірі 600 тисяч гривень є не занадно великою для сім`ї, але одночасно занадто малою — бо ця сума є платою за одужання та повноцінне щасливе життя хлопчика.

На попередні операції та лікування збирати кошти допомагала вже Самбірсько-Дрогобицька Єпархія.
Тепер сім`я маленького дрогобичанина просить фінансової підтримки у всіх небайдужих та дякує кожному за найменшу допомогу — матеріальну чи духовну.

Перейти до вмісту