Чи готова громада Дрогобича відстояти своє: Завтра відбудеться судове засідання у справі блокування сміттєзвалища поблизу Брониці

У середу, 27 березня, у приміщенні Дрогобицького міськрайонного суду відбудеться судове засідання у справі блокування Дрогобицького сміттєзвалища поблизу села Брониця.

Початок о 10:00.

Про це повідомили у відділі правового забезпечення ДМР.

Окрім цього, у відділі правового забезпечення зазначають, що на минуле засідання суду, яке стосувалось цієї ж справи, прибули декілька десятків брониччан.

Незважаючи на те, що до суду у ролі відповідачів було запрошено визначений судом перелік осіб, брониччани прибули відстояти свою позицію, — наголошують юристи міськради.

Відтак громаду міста Дрогобича закликають не стояти осторонь у ситуації, яка склалась, та прибути на завтрашнє засідання суду (м. Дрогобич, вул. Війтівська Гора, 39), щоб відстояти позицію міста Дрогобича — притягнути винуватців сміттєвої блокади Дрогобича до відповідальності.

Прес-служба ДМР
за інформацією відділу правового забезпечення