Вибори: 25 березня — останній день перевірки даних виборців

25 Березня 0:00

Шановний Виборцю!

25 березня збігає термін перевірки даних у Державному реєстрі виборців.

Нагадаємо, списки виборців для голосування за місцем проживання формуються на основі бази даних Державного реєстру виборців. Вам варто приділити увагу та перевірити свої дані, якщо Ви нещодавно: – змінювали прізвище, ім’я чи по батькові, – змінювали зареєстроване місце проживання, – досягли повноліття та голосуватимете вперше.

Пам’ятайте, що згідно із Законом право брати участь у виборчому процесі мають громадяни України, які на день проведення відповідних місцевих виборів: – досягли вісімнадцяти років, – належать до цієї територіальної громади та проживають у межах відповідного виборчого округу (місце проживання зареєстровано на відповідній території).

Більше інформації про те, як здійснити перевірку особистих даних доступно на сайті Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua) у «Кабінеті виборця» до кінця дня.

Також Ви можете звернутися з відповідною заявою до Відділу ведення Державного реєстру виборців Дрогобицької міської ради (м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб.1, тел: (03244) 3-98-21 / 2-23-00) до 17:00.

Прес-служба ДМР за інформацією до Відділу ведення Державного реєстру виборців ДМР

Чат-бот Гаряча лінія