Будинок №101/1 на вулиці Грушевського арештовано. Міськрада не вправі визначати порядок доступу громадян до приміщення

На адресу міського голови Дрогобича Тараса Кучми надійшов лист від Дрогобицького відділу ГУ Національної поліції у Львівській області (вих. 1152814410 від 03.09.2019р.) щодо виконання ухвали суду. У листі зазначено, що вході проведення досудового розслідування ухвалою слідчого судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Гарасимків Л.І. від 02.09.2019 року було накладено арешт на будинок №101/1 на вулиці Грушевського у м. Дрогобичі Львівської області.

На виконання ухвали суду Дрогобицька міська рада та її виконавчі органи не можуть визначати порядок доступу до приміщень житлового будинку №101/1 на вулиці Михайла Грушевського.

Про це повідомляють у відділі правового забезпечення ДМР.

Прес-служба ДМР