«9 хвилин з міським головою»: Під фокусом відеокамер впродовж дев`яти хвилин Тарас Кучма відповідатиме на питання дрогобичан

Вслід за відеорубрикою «9 питань посадовцю», у межах якої дрогобичани мають можливість поставити запитання будь-якому посадовцю Дрогобицької міської ради та отримати відповідь у відеоформаті, у ДМР впроваджують нову рубрику — «9 хвилин з міським головою».

Принцип дії проекту залишається таким же, як і для «9 питань посадовцю». Свої питання мешканці міста можуть поставити міському голові Тарасу Кучмі, надіславши повідомлення, у якому міститиметься питання, на е-скриньку прес-служби ДМР: press_drog_rada@ukr.net,

У межах дев`яти хвилин очільник міста під фокусом відеокамер відповідатиме на питання, які поставили дрогобичани.

Закликаємо дрогобичан надсилати свої повідомлення-питання до 9:00 вівторка, 23 липня.

Оприлюднено відеозапис буде у п`ятницю, 26 липня, на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради (https://drohobych-rada.gov.ua/).

Прес-служба ДМР