Дрогобичан запрошують в першу в Україні Школу гідів антикорупційних турів

17 Липня 0:00

В Україні стартував грандіозний проект ACREC під назвою “Київські антикорупційні тури”, у межах якого, гуляючи містом у супроводі гіда, розповідають про найцікавіші кейси антикорупції, грають у веселі інтерактиви та вчать сприймати складні речі з гумором і позитивом.

Дрогобичанам пропонують стати частиною цього молодіжного проекту неформальної просвіти — в першу в Україні Школу гідів антикорупційних турів.

«З нами Ви зможете: – стати найкращим оратором та комунікатором позитивних змін; – навчитись говорити про такі складні речі, як корупція, просто і з гумором; – познайомитись з найцікавішими фахівцями та активістами в антикорупційній сфері; – в перспективі стати гідом антикорупційних турів і отримувати за це гідну винагороду», — зазначають організатори.

Зацікавило? Не зволікай, реєструйся та починай змінювати світ навколо себе вже цього літа!

Що? Школа гідів – унікальна програма навчання у сфері неформальної освіти та інноваційних антикорупційних проектів для молоді.

Де? Національний університет «Києво-Могилянська академія», м Київ, Україна.

Коли? Перший модуль: 29-31 липня 2019 року. Другий модуль: 26-28 серпня 2019 року (дата може змінюватись). Організатори повідомлять про результати відбору учасників не пізніше 20 липня.

Повна інформація про Школу гідів: http://bit.ly/2wR1WBD Попередня програма Школи:http://bit.ly/2WzxtHA  

Прес-служба ДМР