У День матері в Дрогобичі організують вільний мікрофон, щоб діти вітали своїх матусь та проведуть флешмоб

8:37 4 Травня 2022

Увага, захід скасовано!

У другу неділю травня увесь світ відзначає день найдорожчої у житті людини – мами. Цьогоріч свято проходитиме не в звичному форматі – на заваді війна. Однак, щоб потішити матерів Дрогобиччини у місті запланували низку цікавих та патріотичних заходів. Як поінформувала керівник відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко – їхнє управління в соціальній мережі Фейсбук оголошує флешмоб для дітей та молоді: портрет матусі. Усі бажаючі можуть створити у вільному стилі портрет матері і продемонструвати свою роботу на сторінці відділу сім’ї та молоді.

Насичену програму організує для матусь міста та територіальної громади і Управління культури та розвитку туризму. Так, у неділю, 8 травня на Площі Замкова Гора в 14:00 стартує благочинний захід, який буде наповнений цікавими імпрезами. Найперше це – вільний мікрофон. Як розповіла Леся Татарська, начальниця відділу культури та мистецтв усі бажаючі зможуть підійти до мікрофону і привітати своїх матусь. Паралельно – пройде флешмоб Карта України, а також відбудуться майстер-класи та концертна програма за участі творчих дітей міста та територіальної громади.

Окрім цього, за сприяння відділу освіти ДМР у холах шкіл буде розгорнуто виставку дитячих малюнків, форма роботи – довільна. До творчості планують залучити учнів 1-7 класів та дітей внутрішньо переміщених осіб. Також відділ освіти оголошує флешмоб он-лайн на сторінках навчальних закладів «Мамині обійми найніжніші» (фото і відео дітей в обіймах матерів). Учителі трудового навчання та технологій разом з учнями шкіл мають на меті підготувати цікаві дарунки для матусь з нагоди свята – квіти, екібани, вишивки.

Перейти до вмісту