Інтелектуальне дозвілля для школярів та молоді: відбувся фінал ігор «Drogame», організованих Молодіжною радою

15:47 29 Травня 2024

Розумне дозвілля та допомога ЗСУ – у Дрогобичі провели фінал першого сезону інтелектуальної гри «Drogame» для учнів гімназій та шкіл територіальної громади. Розумні ігри для школярів організувала Молодіжна рада.

Захід переслідував одразу кілька важливих місій: зібрати кошти в підтримку українських воїнів, а також об’єднати активну молодь та учнів громади, ознайомити між собою та згуртувати спільним корисним й цікавим дозвіллям.

Ігри стартували ще узимку. Відтак днями відбувся фінал першого сезону.

Йому передували три етапи ігор: перший етап для учнів гімназій та ліцеї Дрогобича, другий – для учнів гімназій Дрогобицької ОТГ, третій –  для студентів коледжів та університету. Відтак, команди, які здобули 1, 2, 3 місця змагалися між собою у фіналі.

За підсумками фінальної гри почесну перемогу здобула команда учнів Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого. Друге місце посіла команда учнів Добрівлянської гімназії, на третій сходинці – команда учнів Болехівської гімназії, четверте місце – у  команди учнів Снятинської гімназії, п’яте – у команди студентів Дрогобицького механіко-технічного фахового коледжу. На шостій сходинці – команда студентів Дрогобицького музичного фахового коледжу імені В. Барвінського, сьоме місце в команди студентів Дрогобицької філії медичного фахового коледжу «Монада»,  на восьмому місці – команда учнів Дрогобицької гімназії №5.

Ведучими гри були Аліна Сілецька та Віталій Ананьєнко.

До гри долучились численні спонсори та благочинці, які підтримали інтелектуальне дозвілля молоді та допомогли із цікавими призами для школярів.

Загалом, представники Молодіжної ради стверджують – під час інтелектуальних ігор постійно тривав збір коштів на потреби ЗСУ. Так, впродовж усіх етапів інтелектуального дозвілля вдалось зібрали 5500 гривень для воїнів. Ці кошти будуть передані у фонд ,,Національний волонтер”.

Ігри відбувались в актовому залі Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого – за що Молодіжна рада вдячна адміністрації навчального закладу.

Перейти до вмісту