Дрогобицький школяр посів друге місце на Міжнародному турнірі в Іспанії

10:00 16 Жовтня 2019

Нещодавно відбувся міжнародний турнір «Ciudad de Valladolid» одночасно з проведенням Кубку світу зі стрибків на акробатичній доріжці в м.Вальядолід (Іспанія), в якому взяли участь у складі збірної команди України спортсмени Дрогобицької ДЮСШ Анна-Марія Вагіла та Олег Мазурик — учні Дрогобицького ліцею № 4. Вони змагалися серед спортсменів віком 13-14 та 15-16 років відповідно.

Анна-Марія успішно виконала вправи попередніх змагань і сьомою увійшла у фінальну частину змагань, в якій виступало вісім кращих спортсменок, де також добре виконала вправу і посіли шосте місце.

Олег четвертим увійшов у фінальну частину змагань. Він добре виконав фінальну вправу і посів друге місце, виконавши в кінці вправи потрійне сальто (єдиний з учасників фінальних змагань). А перше і третє місця зайняли спортсмени з США.

Незабаром наші спортсмени будуть змагатися у чемпіонаті України серед юніорів у м.Шостці в складі збірної команди Львівської області.