КП “Кредо”

Директор
Венц Олег Романович

Код ЄДРПОУ:

22408776

Контакти

Адреса:
82100 м. Дрогобич, пл. Ринок, 20
Телефон:
098-612-86-49
E-mail:
kredo_2014@ukr.net

Графік роботи:

Понеділок–П’ятниця
08:30 до 17:00
Обідня перерва
13:00 до 13:30

Комунальне підприємство «Кредо» Дрогобицької міської ради надає послуги по розробці містобудівельної документації, підготовці проектних пропозицій по розміщенню об’єктів будівництва, підготовці замовникам містобудівельних розрахунків та вихідних даних для видачі містобудівельних умов і обмежень забудов земельних ділянок, виконання комплексу проектно-кошторисних робіт на будівництво, ремонт і реконструкцію об’єктів житлово-цивільного та виробничого призначення.

Замовниками проектно-кошторисної документації КП «Кредо» є комунальні підприємства, виконавчий комітет та відділи виконавчих органів Дрогобицької міської ради, юридичні та фізичні особи. Частка  підприємств та відділів виконавчого комітету Дрогобицької міської ради в загальній сумі доходів підприємства становить 84,6 %.

У 2018 році підприємством планується розширити обсяг надання послуг за рахунок  збільшення штатних працівників, навчання та отримання кваліфікаційних  сертифікатів спеціалістів, послуги яких користуються попитом. Для збільшення обсягів надання послуг планується придбання нової сучасної оргтехніки.

Підприємство орендує офісне приміщення площею 37,1 кв.м. у КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради за адресою: м.Дрогобич, пл.Ринок, 20

Директор

Головний бухгалтер

Головний архітектор

Архітектор

  • 2018 рік –1775 грн.
  • 2017 рік – 10 відряджень – 2435.00 грн.
  • 2016 рік – інформацію не надано

Біографічна довідка Керівника

Прізвище, власне ім’я (всі власні імена), по батькові (за наявності):

Венц Олег Романович.

Число, місяць, рік народження: 19.03.1984.

Місце народження: м. Дрогобич, Львівська обл., Україна.

Громадянство: громадянин України.

Освіта вища: Приватний вищий навчальний заклад «Інститут управління», спеціальність – менеджмент, менеджмент організацій. Освітньо-кваліфікаційний рівень  – бакалавр, роки навчання: 2003 – 2007; Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка 2007 – 2008р., спеціальність – менеджмент організацій (спеціаліст); Національний університет «Львівська політехніка» 2009 – 2012р., спеціальність – інженер галузі будівництва (спеціаліст).

Посада (заняття): директор.

Місце роботи:. Комунальне підприємство “Кредо”.

Партійність: безпартійний.

Наявність чи відсутність представницького мандата: представницький мандат відсутній.

Наявність чи відсутність судимості: судимість відсутня.

Адреса місця проживання: 82106, Львівська обл., Дрогобицький р-н., м. Дрогобич

Декларації про доходи

Статут

Показники фінансово-економічної діяльності

Річний план закупівель

Річний план закупівель не складається в зв’язку з тим, що підприємство надає послуги. Проводиться закупівля тільки товарів і послуг необхідних для функціонування підприємства (канцтовари, послуги по ремонту комп’ютерної техніки та ін.), придбання яких не підлягає процедурі закупівлі за державні кошти;

Інформація про фінансовий стан

Аудиторські висновки 

  • Відповідно до Постанови КМУ №390 від 04.06.2015 року підприємство не підлягає обов’язковому аудиту.

Інформація про операції та зобов’язання підприємства 

  • Станом на 01.01.2018 року дебіторська заборгованість становила 1,2 тис.грн., яка є погашеною. Боргових зобов’язань немає. Кредиторська заборгованість поточна та не протермінована. Боржників підприємство не має.

Перелік об’єктів комунального майна, які знаходяться у розпорядженні

Реєстр укладених договорів

Чат-бот Гаряча лінія