КП “Кредо”

Директор
Гритчак Ніна Миколаївна

Код ЄДРПОУ:

22408776

Контакти

Адреса:
82100 м. Дрогобич, пл. Ринок, 20
Телефон:
098-612-86-49
E-mail:
[email protected]

Графік роботи:

Понеділок–П’ятниця
08:30 до 17:00
Обідня перерва
13:00 до 13:30

Комунальне підприємство «Кредо» Дрогобицької міської ради надає послуги по розробці містобудівельної документації, підготовці проектних пропозицій по розміщенню об’єктів будівництва, підготовці замовникам містобудівельних розрахунків та вихідних даних для видачі містобудівельних умов і обмежень забудов земельних ділянок, виконання комплексу проектно-кошторисних робіт на будівництво, ремонт і реконструкцію об’єктів житлово-цивільного та виробничого призначення.

Замовниками проектно-кошторисної документації КП «Кредо» є комунальні підприємства, виконавчий комітет та відділи виконавчих органів Дрогобицької міської ради, юридичні та фізичні особи. Частка  підприємств та відділів виконавчого комітету Дрогобицької міської ради в загальній сумі доходів підприємства становить 84,6 %.

У 2018 році підприємством планується розширити обсяг надання послуг за рахунок  збільшення штатних працівників, навчання та отримання кваліфікаційних  сертифікатів спеціалістів, послуги яких користуються попитом. Для збільшення обсягів надання послуг планується придбання нової сучасної оргтехніки.

Підприємство орендує офісне приміщення площею 37,1 кв.м. у КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради за адресою: м.Дрогобич, пл.Ринок, 20

Директор

Головний бухгалтер

Головний архітектор

Архітектор

Біографічна довідка Керівника

Декларації про доходи

Декларації посадових осіб доступні за посиланням: https://public.nazk.gov.ua/

Статут

Показники фінансово-економічної діяльності

Річний план закупівель

Річний план закупівель не складається в зв’язку з тим, що підприємство надає послуги. Проводиться закупівля тільки товарів і послуг необхідних для функціонування підприємства (канцтовари, послуги по ремонту комп’ютерної техніки та ін.), придбання яких не підлягає процедурі закупівлі за державні кошти;

Інформація про фінансовий стан

Аудиторські висновки 

  • Відповідно до Постанови КМУ №390 від 04.06.2015 року підприємство не підлягає обов’язковому аудиту.

Інформація про операції та зобов’язання підприємства 

  • Станом на 01.01.2018 року дебіторська заборгованість становила 1,2 тис.грн., яка є погашеною. Боргових зобов’язань немає. Кредиторська заборгованість поточна та не протермінована. Боржників підприємство не має.

Перелік об’єктів комунального майна, які знаходяться у розпорядженні

Реєстр укладених договорів

Перейти до вмісту