КП “Снятинський Господар”

Директор
Мазур Владислав Євгенійович

Код ЄДРПОУ:

32217050

Контакти

Адреса:

82100, м. Дрогобич, вул. Пилипа Орлика, 15

Телефон/факс

(03244) 3-79-27

E-mail:

[email protected]

Графік роботи:

Понеділок–Четвер
08:00 до 17:00
П’ятниця
8:00 до 16:00
Обідня перерва
12:00 до 12:45

Комунальне підприємство «Снятинський Господар» Дрогобицької міської ради  засноване на власності територіальної громади м. Дрогобич, в особі Дрогобицької міської ради. Підприємство підпорядковане  виконавчому комітету Дрогобицької міської ради та департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради.

Біографічна довідка Керівника

Народився 18.09.1974 року. Після закінчення навчання у школі навчався у Калуському хіміко-технологічному технікумі за спеціальністю електромонтер. Потім навчався в Тернопільському державному технічному університеті ім. Івана Пулюя за спеціальністю менеджмент організацій, кваліфікація інженер-економіст. Свій трудовий шлях розпочав робітником на заводі, потім був економістом-нормувальником та інженером. З 2018 року пішов працювати на комунальне підприємство в м. Дрогобич, спочатку був майстром а потім заступником директора. З 2023 року очолив комунальне підприємство «Снятинський Господар» Дрогобицької міської ради.

Голова Тернопільської обласної партійної організації політичної партії “Партія простих людей Сергія Капліна”  («Соціал-Демократична Партія»).

Одружений, має двох доньок.

На даний час проживає у м. Дрогобич

Декларації про доходи

Декларації посадових осіб доступні за посиланням: https://public.nazk.gov.ua/

Господарська діяльність

Реєстр укладених договорів

Рішення міської ради

Фінансова звітність

Баланс

 

 

 

Перейти до вмісту