Керівництво ФК «Динамо-Київ» подякувало Дрогобицькій громаді за надану спортивну інфраструктуру для тренувань

18 Березня 14:22

Через російсько-українську війну, яка ведеться на території України та ворожі ракетні обстріли багатьох українських міст, в тому числі столиці, – чимало українців були вимушені переїжджати у спокійніші регіони на захід України. Спортсмени не стали винятком.

Зокрема на Дрогобиччину завітав футбольний клуб «Динамо-Київ». Після вимушеного перебування у захисних спорудах та підвальних приміщеннях столиці, – Дрогобиччина стала для футболістів ковтком свіжого повітря. Тепер гравці столичного футбольного клубу не пропускають тренувань.

А в якості бази для спортивних занять та товариських матчів, зірки українського футболу обрали спортивні об’єкти Дрогобича.

Ми вдячні керівництву Дрогобицької громади, адже ми випробували декілька полів для тренувань і саме в Дрогобичі нам максимально підійшли умови, – наголосив генеральний директор ФК «Динамо-Київ» Резо Чохонелідзе.

Міський голова Дрогобицької громади особисто привітав футболістів на Дрогобиччині та вручив клубу картину із зображенням Дрогобича та сувенірні топки з дрогобицькою сіллю.

Намагаюся не пропускати жодного матчу, завжди вболіваю за «Динамо», тому сьогодні я радий вітати Вас на нашій землі, а вся наша спортивна інфраструктура – до Ваших послуг. Ми пишаємося, що наша громада може послужити вам у цей складний для країни час, – наголосив міський голова Тарас Кучма.

Футболісти в свою чергу вручили керівництву громади футболки з автографами. Також зірки українського футболу підписали футбольні м’ячі фанатам та юним спортсменам Дрогобицької громади.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту