Зміни у платі за навчання у школах естетичного виховання міст Дрогобича та Стебника, — рішення виконавчого комітету ДМР

24 Червня 0:00

Звітний концерт учнів та викладачів музичної школи №2

У понеділок, 24 червня, під час чергового засідання виконавчий комітет Дрогобицької міської ради ухвалив рішення «Про батьківську плату за навчання у школах естетичного виховання міст Дрогобича та Стебника».

Згідно з рішення виконкому, з 1 вересня 2019 року місячну плату за навчання у Дрогобицьких дитячих музичних школах № 1 та № 2 буде встановлено у розмірах: – фортепіанний відділ – 160 грн. – відділ народних інструментів: а) баян, акордеон – 140 грн. б) бандура, цимбали, сопілка – 140 грн. – відділ струнно-смичкових інструментів – 140 грн. – відділ духових та ударних інструментів – 140 грн. – естрадний сольний спів, гітара – 160 грн. – хоровий відділ – 140 грн.

Плата за навчання у Дрогобицькій дитячій художній школі становитиме 200 грн в місяць.

Місячну плату за навчання у Стебницькій музичній школі встановлять у розмірах: – фортепіанний відділ – 130 грн. – відділ народних інструментів: а) гітара – 130 грн. б) баян, акордеон – 120 грн. в) бандура, цимбали, сопілка – 110 грн. – відділ струнно-смичкових інструментів – 110 грн. – відділ духових та ударних інструментів – 110 грн. – вокально-естрадний відділ – 130 грн. – художній відділ – 100 грн.

Також рішенням передбачено розподіл надходження батьківської плати за навчання у школах естетичного виховання (дитячих музичних школах) у відношенні: 70 % – на заробітну плату; 30 % – на розвиток матеріально-технічної бази шкіл; та художній школі — у співвідношенні: 30 % – на заробітну плату; 70 % – на розвиток матеріально-технічної бази школи.

Місцеву пільгу — звільнення від оплати за навчання у школах естетичного виховання, отримають учні, батьки яких були (є) учасниками АТО, ООС та інших бойових дій.

Попереднє рішення виконкому від 16.08.2018 р. №190 «Про батьківську плату за навчання у школах естетичного виховання міст Дрогобича та Стебника» вважати таким, що втратило чинність.

Відповідне рішення виконавчого комітету прийнято з врахуванням пропозицій директорів мистецьких навчальних закладів, у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997р. №260 «Про встановлення розміру плати у державних школах естетичного виховання дітей», керуючись пп.1. п.«а» ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія