Аварії, відключення, ремонтні роботи: Три способи отримувати оперативно інформацію

22 Червня 0:00

Щоб раптові відключення електроенергії, припинення газо- чи водопостачання, аварійні та ремонтні роботи не були для вас несподіванкою та не створювали вам певні незручності, пропонуємо три способи бути завжди поінформованими.

Розумний громадянин — поінформований громадянин!

В межах розвитку комунікації між владою та громадою, спільно з ініціативою керівника КУ “Інститут міста” Володимира Кондзьолки, прес-служба Дрогобицької міської ради інформує про три способи бути завжди поінформованими про аварії, відключення та ремонти у місті Дрогобичі.

Анонси на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради.

Про припинення газо- чи водопостачання, відключення електроенергії, аварійні та ремонтні роботи на території міста Дрогобича прес-служба ДМР інформує на Інтернет-порталі ДМР, поширюючи інформацію від комунальних підприємств та інших підприємств, які працюють у галузі енергетики.

“Гарячі” повідомлення у мобільному додатку.

Відділом ІТ та аналізу ДМР запроваджено у Дрогобичі мобільний додаток. Скачавши цей додаток на свій гаджет, через “гарячі” повідомлення Ви отримуватимете сповіщення про припинення газо- чи водопостачання, відключення електроенергії, аварійні та ремонтні роботи на території міста Дрогобича.

Інформація у соціальних мережах.

Важливі новини та інформацію Дрогобицької міської ради прес-служба оприлюднює також і на офіційних сторінках міськради у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм. Так, для більшого охоплення громадян міста інформацією про припинення газо- чи водопостачання, відключення електроенергії, аварійні та ремонтні роботи на території міста Дрогобича, днями було створено спеціальну групу у соціальній мережі Фейсбук — “Аварії. Ремонти. Відключення #Дрогобич“.

Підписавшись на цю групу Ви матимете змогу оперативно отримувати інформацію та бути захищеними від несподіванок.

“Комунікація та інформування громади міста — це наша щоденна праця. Завдяки співпраці з комунальними підприємствами, ми завжди стараємося оперативно інформувати дрогобичан про планові чи аварійні роботи, припинення водопостачання та інше. Більше того, ми публікуємо інформацію і у вихідні дні. Сподіваємося, що створення цієї спеціальної групи у Фейсбук допоможе нам охопити ще більшу аудиторію громадян. А дрогобичанам варто лише підписатися на цю групу та правильно налаштувати інформування у своїх гаджетах. Тоді будь-які відключення чи роботи не будуть для когось несподіванкою чи незручностями”, — зазначає керівник прес-служби ДМР Зеновій Квасній.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія