Заяву депутата Романа Броницького про фінансові зловживання у сфері освіти розслідуватиме поліція. ВІДЕО

11 Червня 0:00

На минулому засіданні сесії Дрогобицької міської ради, яке відбулося 6 червня, депутат Роман Броницький публічно заявив з трибуни про фінансові зловживання у міськраді, зокрема, у сфері освіти.

«Так красти, використовувати нецільово кошти, маніпулювати, визначати напрямки, де їх давати, де є кращі, а от в тих — кращих, я відмию гроші, а отим — я дам фігуру з трьох пальців, тому що вони не йдуть, на коліна не стають і є непослушні, і, — депутати, на яких немає впливу, тобто, їм нічого не дати. Хлопці, так вже більше не буде. Клянуся… І тих 70 тисяч, які є «нуль», у порівнянні з бюджетом, хлопці, ви будете добре пам’ятати», — публічно заявив Роман Броницький.

https://youtu.be/0tDcLxQkonY

Цю заяву депутат зробив під час обговорення питання перерозподілу бюджетних коштів, апелюючи до керівництва міста та відділу освіти тим, що в очолюваній ним школі №18, яка розташована у Стебнику, необхідно відремонтувати дах, який 9-10 березня було пошкоджено внаслідок негоди. За словами депутата, для вирішення цієї проблеми, необхідно 70 тисяч гривень.

Заслухавши Романа Броницького, міський голова Тарас Кучма доручив керівнику відділу освіти Петру Сушку відреагувати на цю заяву і публічно оприлюднити видатки на школи, зокрема, й на школу №18. Після цього Тарас Кучма у своєму роз’ясненні про видатки з бюджету наголосив, що дахи шкіл №18 та №6 відремонтують за рахунок коштів з Резервного фонду.

https://youtu.be/oNiqYbY5mzk

У понеділок, 10 червня, в ході щотижневої наради міського голови з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов, Тарас Кучма звернувся до начальника місцевого відділу поліції Андрія Біласа з вимогою провести розслідування за озвученою заявою депутатом Романом Броницьким, а саме: відібрати у нього пояснення, оскільки чіткого факту зловживання у заві не було озвучено, а відтак — провести розслідування. За результатами розслідування, на думку міського голови, відповідальність мають понести, якщо є доведені факти фінансових зловживань, — посадові особи, або, у випадку відсутності фактів, — сам заявник.

Після звернення до головного поліціянта міста, Тарас Кучма звернувся з вимогою до керівників відділу освіти, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, фінансового управління ДМР найшвидше організувати фінансове забезпечення для ремонту дахів у Стебницьких школах №6 та №18.

Прес-служба ДМР

До теми:

У школах №6 та №18 відремонтують аварійні дахи

Чат-бот Гаряча лінія