Завершилась основна сесія НМТ: понад 1 500 абітурієнтів взяли участь у тестах

16:50 24 Червня 2024

21 червня завершилась основна сесія НМТ – національного мультипредметного тесту, на основі якого випускники мають змогу вступити до вищого навчального закладу. Це тестування ввели у 2022 році, коли проведення ЗНО було ускладненим чи неможливим через повномасштабну війну.

НМТ проходить у вигляді тестувань на комп’ютерах в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах.

ТЕЦ створюються на базі закладів освіти, де є технічна можливість забезпечити проведення іспиту. Приміщення, де проходить тестування, має бути ізольоване від проведення навчального процесу. Покидати ТЕЦ до завершення складання НМТ, у тому числі під час 20-хвилинної перерви між двома блоками мультитесту, — заборонено. Окрім цього, у приміщенні ТЕЦ або поруч з ним має бути укриття, куди учасники НМТ та уповноважені особи, що його проводять, мають організовано спуститися у разі оголошення повітряної тривоги. А у разі відключення електроенергії – підключають генератор.

У Дрогобичі тестування проходило на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (корпус 3), ліцею №1 імені Івана Франка, ліцею №16 імені Юрія Дрогобича та гімназії №17.

Роботу цих ТЕЦ забезпечують залучені працівники з вище перелічених закладів освіти та ліцею №2, 4, 7, гімназії №5, 11 та ЗЗСО Лішні.

Так, від початку тестування у ТЕЦ Дрогобича пройшло 15 сесій (днів тестування), загалом для 1 567 учасників. З яких не з’явились 88 осіб, які можуть зареєструвати на додаткову сесію, якщо на пропуск була поважна причина.

Перейти до вмісту