«На Івана, на Купала»: працівники бібліотек організували для юних відвідувачів етно-майстерню з плетіння вінків під відкритим небом

16:22 24 Червня 2024

Свято Івана Купала – одне з найяскравіших і найзагадковіших свят літнього циклу. Воно пов’язане з літнім сонцестоянням та наповнене стародавніми обрядами, піснями та легендами.

У магію українських традицій та фольклору юних читачів бібліотечної системи міста цими днями запросили працівники Центральної міської бібліотеки імені В.Чорновола та Дитячої бібліотеки.

Працівники книгозбірень організували етно-майстерню під відкритим небом із плетіння вінків до свята Івана Купала. Подія згуртувала численних юних відвідувачів бібліотек, які із задоволенням поринули в атмосферу українських традицій, обрядів та цікавих історій.

Працівниці бібліотек детально пояснила кожен крок процесу створення вінків із квітів та зелені. Діти та дорослі з ентузіазмом взялися до справи, вибираючи найкрасивіші квіти для своїх віночків.

Завдяки цьому майстер-класу, учасники не лише освоїли техніку плетіння вінків, але й дізналися більше про українську культуру та народні традиції. Наприкінці майстер-класу всі охочі мали змогу продемонструвати свої витвори мистецтва, а також зробити спільні яскраві фотографії.

Етно-майстерня “Плетіння вінків” стала чудовою нагодою для усіх присутніх провести час з користю, розширити свої знання та долучитися до святкування Івана Купала.

Перейти до вмісту