Затвердження програм, земля для ПЦУ та оновлена концепція індустріального парку – відбулась чергова сесія ДМР

18 Серпня 17:13

Відбулась чергова сесія Дрогобицької міської ради. Депутати практично одноголосно затвердили низку рішень, які стосуються життєдіяльності громади.

Сесія традиційно розпочалась з благословення та молитви, яку провів отець Дмитро Заміщак – настоятель храму Воскресіння Христового.

Після спільної молитви депутати приступили до роботи. Міський голова озвучив про створення нової фракції в Дрогобицькій міській раді. Так як раніше депутат Дрогобицької міської ради від ВО «Свобода» за власним бажанням був позбавлений мандату, його місце в депутатському корпусі зайняла Ірина Головацька. Відтак в раді сформувалась нова фракція партії ВО «Свобода» у складі Ольги Мицак, Олега Майданюка та Ірини Головацької.

Розгляд порядку денного розпочали з затвердження проекту землеустрою та передачі в постійне користування земельної ділянки, яку раніше самовільно використовувала громада храму Іова Почаївського, що підпорядковувалась московському патріархату. Землю передали Дрогобицько-Самбірській єпархії Православної Церкви України.

В ході сесійного засідання депутати затвердили місцеву програму інформатизації «Цифрова Дрогобицька громада» на 2022-2024 роки, яка передбачає впровадження заходів цифровізації управлінських процесів та розвитку інформаційно-комунікаційних систем, які централізовано реалізовуються як на державному так і на місцевому рівні та гарантують систематизацію та безпеку офіційних даних.

Згодом депутати внесли зміни у концепцію Еко-смарт індустріального парку «Галіт» в частині площі запланованої відповідно до проекту майбутньої забудови.

Також було внесено зміни до статуту КП «Дрогобичводоканал» та включено до переліку об’єктів, які підлягають передачі в оренду через аукціон – будівлю комунальної власності, яку має намір орендувати релокований бізнес.

Окрім цього депутатами було підтримано низку рішень, що стосувались придбання медичного обладнання та цільової програми реалізації медичних заходів в закладах охорони здоров’я Дрогобицької громади.

З рішеннями міської ради можна ознайомитися за посиланням: https://doc.drohobych-rada.gov.ua.

Перейти до вмісту