У випадку тривалого знеструмлення Урізького водозабору підприємство зможе подавати воду споживачам: КП “Дрогобичводоканал”

14:44 30 Квітня 2024

Сьогодні, 30 квітня, КП «Дрогобичводоканал» протестувало можливість насосної станції «Уріж» працювати від двох генераторів потужністю по 250 кВт кожен.

Насосну станцію було знеструмлено. Відтак група енергетиків вперше запустила дизельні генератори, від яких запрацювали усі насосні агрегати.

Начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала зазначив, що сьогоднішній тест на можливість подати воду споживачам в умовах знеструмлення насосної станції «Уріж» підприємство склало успішно. Велика заслуга у цьому належить енергетичній службі підприємства, яка злагоджено і професійно підготувалася до цього виклику і продемонструвала вміння працювати у нестандартній ситуації.

Залишається лише зробити резерв пального. При номінальній роботі одного генератора витрати становлять 70л/год. На добу для роботи одного такого генератора потрібно 1500 л пального. У грошовому еквіваленті це досить велика сума- приблизно 80 тис. грн. Якщо говорити про резерв хоча б на три доби, то йдеться про 240 тис. грн для роботи одного генератора.

Нагадаємо, у межах Проекту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні” Львівська обласна державна адміністрація передала КП “Дрогобичводоканал” два генератори потужністю по 250кВт кожен.

Перейти до вмісту