Засніжений Дрогобич: комунальні служби з ночі працюють над розчисткою доріг та тротуарів у громаді

9:18 1 Грудня 2023

Перший день календарної зими розпочався в громаді сильними снігопадами. З вечора, 30 листопада, випала велика кількість снігу, відтак комунальні служби громади приступили до розчистки снігу ще звечора та працювали впродовж усієї ночі.

У Дрогобичі та Стебнику до роботи на дорогах було залучено 2 екскаватори та 3 одиниці піскорозкидувачів, які працювали з 22:00 вечора. Над розчисткою тротуарів працювали як комунальники, так і боб-кати.

До розчистки доріг в селах громади залучено приватних підприємців та фермерські господарства.

У Лішні, Дережичах, Монастирі-Дережицькому, Монастирі-Лішнянському, Почаєвичах, Нижніх Гаях та Верхніх Гаях розчистку доріг виконувало СГ «Початок». У Залужанах, Снятинці, Старому Селі, Рихтичах та Михайлевичах – ФГ «Еко Шароле». У Колпці, Сільці та Болехівцях – ФОП «Сорока».

Станом на зараз ситуація на вулицях громади є контрольованою. Всі дороги – проїзні. Так як сніг продовжує падати, то робота з розчистки та посипки доріг та тротуарів триває» – розповів директор КП «СМУ» Володимир Суда.

Синоптики прогнозують снігопади й на наступні кілька днів. Так як сніг ймовірно триватиме до обіду неділі, водіїв просять не виїжджати без нагальної потреби та не залишати автомобілі на проїжджій частині доріг, аби не перешкоджати роботі снігоочисної техніки.

Перейти до вмісту