«16 днів проти насильства»: БО “Регіон Карпат” Neeka Ukraine організувала тренінг для профілактики проявів насильства

1 Грудня 8:29

Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” щорічно проходить з 25 листопада до 10 грудня. В цей період стартують кампанії, мета яких наголосити, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі та віку, є порушенням її особистих прав.

В межах Всеукраїнської акції, Благодійна організація “Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища “Регіон Карпат” NEEKA Ukraine ( https://www.facebook.com/neekaukraine?locale=uk_UA ), що є виконавчим партнером UNHCR Ukraine         ( https://www.facebook.com/UNHCRKyiv?locale=uk_UA ) організувала тренінг з самооборони. Під час заходу тренер, застосовуючи теоретичні знання, розповів усім присутнім про те, як запобігати проявам насилля та захистити себе від небезпеки.

Організатори стверджують – важливо пам’ятати та нагадувати суспільству, що насильство існує, але його проявам потрібно протидіяти та працювати на випередження – проводити лікбези, створювати безпечні простори, організовувати відповідні тренінги.

Також під час тренінгу було організовано зустріч із представниками 2 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України. Надзвичайники прочитали лекцію про мінну безпеку та продемонстрували як виглядають вибухонебезпечні предмети, розповіли, як не стати жертвою їх детонації та вберегти своє життя. Також всі присутні були забезпечені роздатковим матеріалом та запрошені до частування.

Перейти до вмісту